Ana sayfa » Açılamayan erkeği açmanın yolları
#İLİŞKİLER

Açılamayan erkeği açmanın yolları

Kadınların en büyük yakarışlarından biri ‘Bana bir türlü duygularını anlatmıyor’ dur. Erkekler (belki hepsi değil ama) duygularını söylemekte kadınlar kadar rahat değiller. Bir erkek duygularını rahatlıkla söyleyebilecek kıvama nasıl getirilir? Açılamayan erkek nasıl açılır? Açılamayan erkeği açmanın yolları

Erkeğin üzerine fazla giderek baskıcı ve ısrarcı davranmak onu iyice kapatabilir. Birlikteyken rahat olduğunu hissetmesi için baskıcı davranmamak gerekiyor.

Açılamayan erkeği açmanın yolları

Erkeğin açılmasını sağlamak için kadının da ona açık olması gerekiyor. Eğer bir kadın duygularını rahatlıkla söylüyorsa erkekte bundan güç alarak duyguları konusunda konuşmakta biraz daha rahat olacaktır.

Erkeğe sorular sormakta açılmasına ve duyguları konusunda konuşmasına yardımcı olacaktır.

Kadının vücut dili erkeğin tavrını doğrudan etkiler. Davetkar ancak basit olmayan, teşvik edici bir vücut dili erkeği rahatlatacaktır.

Erkeğin sözünü bölmek onu açılmaktan ve duygularını söylemekten alıkoyar. Bahsettiği şey direkt olarak ilişkiniz ile ilgili olmasa bile onu konuşması konusunda özgür bırakın.

Dikkatinizin onda olduğunu hissetmesini sağlayın. Erkekler de kadınlar gibi karşısındaki tarafından ciddiye alındığını ve önemsendiğini bilmek istiyor.

 

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara