Ana sayfa » Aşk acısından nasıl kurtulurum?
#AŞK

Aşk acısından nasıl kurtulurum?

Aşk acısından nasıl kurtulurum

Aşk acısından nasıl kurtulurum?

Hangimiz çekmedik ki aşk acısını? Aşık olmaktan korkmamıza sebep olacak kadar hönküre hönküre ağlamamıza sebep olan aşk acısından kurtulmanın bazı yollar var.

Biz de KırmızıKalp.Com olarak “Okurlarımızın kalbindeki bu acıyı hafifletebilecek bir şeyler yazalım” dedik..

Aşk acısı nasıl unutulur?

Şu an onsuz yaşayamayacak gibi hissediyor olabilirsin ancak inan bu zamanlar da geçecek.. ahhh ahhh… Kimleri sevdikte unuttuk be canım 🙂

Aşk acısını hafifletmenin yolları…

Yaşasın Çikolata

Malum çikolatanın içinde mutluluk veren bir madde mevcut. Aşk acısı çekmekten bitap düştüğün bu dönemde en iyi arkadaşın çikolata olsun. Ancak lütfen abartıp kilo alıp iyice bunalıma girme!

Alışveriş Çılgınlığı

Kendini iyi hissetmenin en iyi yollarından biri görüntünde yapacağın değişikliklerdir. Aşk acısı çektiğin bir dönemde alışverişe çıkmak ve tarzında bir kaç değişiklik yapmak kadar iyi bir şey olabilir mi?

Yaşasın Kuaför / Güzellik Salonu / Spa / Masaj

Kadın erkek hiç fark etmez, aşk acısı çeken birinin gevşemeye, rahatlamaya ve kendini iyi hissetmeye ihtiyacı vardır. Bir spa merkezine gidip kendini şımartmak, masaj yaptırmak ve saçlarına farklı bir tarz yaptırmak aşk acısını hafifletmenin etkili yollarından.

Çılgın Parti Zamanı

Yakın arkadaşlarla geçirilen keyifli zamanlar da aşk acısına birebir. Hem belki o partilerden birinde yeni birileri ile tanışabilirsin, kim bilir?

Antenler Havaya

Artık bir ilişkin olmadığına göre, yeni aşklara yelken açma zamanı geldi demektir 😉 Gözlerini açmanın ve etrafına bakınmanın zamanı geldi. Aşkı ne zaman nerede bulacağını bilemezsin 😉

 

 

Google’da Ara