Ana sayfa » Cinsel gücü arttıran canavar!
#ÜRÜNLER

Cinsel gücü arttıran canavar!

Cinsel gücü arttıran canavar

Cinsellik hem kadın hem erkek için su gibi, ekmek gibi hava gibi bir ihtiyaç. Ancak buna rağmen yıllar boyu gelinen nokta cinselliğin sadece ihtiyaçtan değil keyif için de yapıldığının idrak edilme noktası. Cinsel güç nasıl artar, seks nasıl daha iyi olur, seksi nedir gibi konulara o kadar odaklıyız ki, cinselliğin aşk dolu kısmını kaçırıyoruz. Yaş veya cinsiyet tanımaksızın her insan yaşadığı cinsellikten maksimum keyif almak için elinden geleni yapıyor, yapmalı da.
Bundan sebep sürekli tabular ortadan kalkmalı diye bağırıp duruyor uzmanlar.

Cinselliğin en keyifli şekilde yaşanması için en ideali çiftlerin birbirlerinin istek, fantezi ve hassasiyetlerine saygı duymaları ile oluyor. Ancak bunun dışında bazı ilaç, kimyasal uyaran veya oyuncaklar ile de keyif düzeyine katkıda bulunma işi yaygın durumda.

Dünyada “Popper” ismi ile anılmakta olup, alkil nitrat içeren kimyasal, burun yolu ile içe çekilip belirli bir süreliğine cinsel gücü arttıran bir madde.Cinsel güç nasıl artar  nasıl artar diye kafa yoruyoruz ama bunun nelere sebep olabileceğini düşünüyor muyuz acaba…
Popper’ın cazip görüntüsü ardında korkunç yan etkileri ve geri dönülmez zararları var.

Zira keyifli bir seks yapayım derken, ömrünüz boyunca bir daha seks yaptığınız kişiyi görememe ihtimaliniz çok yüksek.

Bu ne demek?

New England Tıp Dergisi’nde yayınlanan makalede Fransız göz doktorları 3 ayda 4 hastanın aynı şikâyetle başvurduğunu ve hepsinde aynı belirtilerin görüldüğünü belirtiyor: “Görme bozukluğu” ve “Görme kaybı”

Hastalar önce parıltılar ve ışıklar gördüklerini belirtiyor.
Gözün fovea kısmında bulunan foto reseptörlerin zarar görüyor ve bu bölümlerin otomobil kullanırken veya bir şeyler okurken gerekli görüşü sağlayan merkez olduğu belirtiliyor, yani hayati önem taşıyorlar.

Hastaların şikayetleri zaman zaman düzelirken içlerinden birinde uzun süren ve gittikçe artan görme kaybı ortaya çıkmış durumda.

Uzmanlar bunu foto reseptörlerin fonksiyonuna ve metabolizmaya zarar veren nitrik oksite bağlıyorlar.

Fransız doktorlar konu ile ilgili yaptıkları araştırmada, hastaların şikayetlerinin ortaya koyduğu sonucun cinsel gücü arttırıcı ilaçlar kaynaklı olduğunu net olarak belirtiyorlar.

Cinsel gücü arttırıcı ilaçların kesinlikle kimyasal olanlarının değil doğal olanlarının tercih edilmesi gerektiğini belirten uzmanlar, cinsel gücü arttıran ilaçların körlük ile sonuçlanabilcek ciddi durumlara sebep olduğuna dikkat çekiyor.

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara