Cinsellik Erkekler

Cinsel gücü arttıran canavar!

Paylaşmak güzeldir ;)

Cinsel gücü arttıran canavar!

Cinsellik hem kadın hem erkek için su gibi, ekmek gibi hava gibi bir ihtiyaç. İhtiyaç ihtiyaç olmasına da yıllar boyu gelinen nokta cinselliğin sadece ihtiyaçtan değil keyif için de yapıldığının idrak edilme noktası.

Yaş veya cinsiyet tanımaksızın her insan yaşadığı cinsellikten maksimum keyif almak için elinden geleni yapıyor, yapmalı da.

Bundan sebep sürekli tabular ortadan kalkmalı diye bağırıp duruyor uzmanlar.

Cinselliğin en keyifli şekilde yaşanması için en ideali çiftlerin birbirlerinin istek, fantazi ve hassasiyetlerine saygı duymaları ile oluyor. Ancak bunun dışında bazı ilaç, kimyasal uyaran veya oyuncaklar ile de keyif düzeyine katkıda bulunma işi yaygın durumda.

Dünyada “Popper” ismi ile anılmakta olup, alkil nitrat içeren kimyasal, burun yolu ile içe çekilip belirli bir süreliğine cinsel gücü arttıran bir madde. Ancak Popper’ın cazip görüntüsü ardında korkunç yan etkileri ve geri dönülmez zararları var.

Zira keyifli bir seks yapayım derken, ömrünüz boyunca bir daha seks yaptığınız kişiyi görememe ihtimaliniz çok yüksek.

Bu ne demek?

New England Tıp Dergisi’nde yayınlanan makalede Fransız göz doktorları 3 ayda 4 hastanın aynı şikâyetle başvurduğunu ve hepsinde aynı belirtilerin görüldüğünü belirtiyor: “Görme bozukluğu” ve “Görme kaybı”

Hastalar önce parıltılar ve ışıklar gördüklerini belirtiyor.
Gözün fovea kısmında bulunan foto reseptörlerin zarar görüyor ve bu bölümlerin otomobil kullanırken veya bir şeyler okurken gerekli görüşü sağlayan merkez olduğu belirtiliyor, yani hayati önem taşıyorlar.

Hastaların şikayetleri zaman zaman düzelirken içlerinden birinde uzun süren ve gittikçe artan görme kaybı ortaya çıkmış durumda.

Uzmanlar bunu foto reseptörlerin fonksiyonuna ve metabolizmaya zarar veren nitrik oksite bağlıyorlar.

Fransız doktorlar konu ile ilgili yaptıkları araştırmada, hastaların şikayetlerinin ortaya koyduğu sonucun cinsel gücü arttırıcı ilaçlar kaynaklı olduğunu net olarak belirtiyorlar.

Cinsel gücü arttırıcı ilaçların kesinlikle kimyasal olanlarının değil doğal olanlarının tercih edilmesi gerektiğini belirten uzmanlar, cinsel gücü arttıran ilaçların körlük ile sonuçlanabilcek ciddi durumlara sebep olduğuna dikkat çekiyor.


Paylaşmak güzeldir ;)