Ana sayfa » Erkeği soğutmanın dile gelmiş cümleleri
#İLİŞKİLER

Erkeği soğutmanın dile gelmiş cümleleri

Erkeği soğutan cümleler

Duyduk duymadık demeyin erkekler bazı cümleleri duyduğunda ne kadar aşık olursa olsun irite oluyormuş. Sevdiği kadın tarafından sarf edilen bu cümleler erkekte kaçma isteği yaratırken, kendilerine olan güvenleri olumsuz etkilendiğinden ihanete yönelmelerine sebep olabiliyormuş. Eğer aramızda erkeği soğutmanın yollarını arayan varsa, buyursun efendim en etkili erkek soğutma yollarını sizin için derledik.

Erkeği soğutan en etkili cümleler

….bence yanlış yapıyorsun

Erkekler sevdikleri kadının fikirlerine önem veriyor ancak bu fikrini almak istediği anlamına gelmiyor. Daha açık ifade etmek gerekirse, bir erkek size fikrinizi sormadan fikrinizi söylemek erkeği soğutan sebeplerden biri. Ancak bununla yetinmeyip yanlış yaptığını vurgulayarak ….bence yanlış yapıyorsun derseniz, kaçması muhtemel.

Sen nasıl bir erkeksin?

Ahh… Ne olursa olsun, hiçbir erkek, erkekliğinin sorgulanmasına tahammül edemez. Erkeklik erkeğin en büyük gurur kaynaklarından biri, hayır penis gücünden bahsetmiyoruz ancak işin içinde elbette cinsellikte var. Bir erkeğe “Sen nasıl bir erkeksin ağlıyorsun, duygusalsın, para kazanamıyorsun… gibi cümleler kurmak soğumasında ve hatta koşarak kaçmasında oldukça etkili bir yöntem.

Ailem sana bayılacak

Erkekler üzerinde en çok baskı yaratan şeylerden biri ilişkide olduğu kadının ailesi ile tanışmak. Kaçınılmaz olan bu tanışma bir erkek için ne kadar geç olursa o kadar iyi. İşlerin ciddiye binmesinin yarattığı gerginlik bir yana, kadının “Ailem sana bayılacak” sözü ile erkekte yanan “Ya bayılmazlarsa” ampulü gerginliği iyice arttırıyor. Kadının ailesi ile tanışmayı geciktirmek ve türlü bahaneler uydurmakta bu yüzden.

Başımın ağrısı bir türlü geçmedi

Cinsellik! Seks! Cinsellik! Seks! Bir kadının erkeği soğutmak için kullanabileceği en büyük silah. Başım ağrıyor klasiği erkeğe “seks istemiyorum” demenin en kolay, güvenli ve etkili yolu. Nadiren ağrıyan bir baş erkek için sorun değil ancak ayda 20 defa başınız ağrıyorsa, ayrılık çanları çalmaya başladı demektir haberiniz olsun.

Eski sevgiliden dem vurmak

Aman! Kadınlar bu konuda biraz daha esnek olabilir ancak bir erkek için eski sevgili ile kıyaslanmak kabul edilebilir gibi bir şey değil. Erkekler güçlerini göstermekten, üstün görülmekten hoşlanır. Bir başka erkeğin ondan herhangi bir konuda daha iyi olduğunu düşünmek ve hatta bunu sevdiği kadından duymak erkek için çok yıkıcı olabilir.

İçi boş kıskançlıklar

Erkeği soğutmanın en etkili yollarından biri ithamlardır. Erkek ona sürekli “neredesin, kiminlesin, yalan mı söylüyorsun, o kadına mı baktın, bana ihanet mi ettin, kiminle mesajlaştın” gibi cümleler kurarsanız, bir gün “Bari yapayım, zaten inanmıyor ve şüpheleniyor” der, görürsünüz… Erkekler eleştirilmekten ve yargılanmaktan hoş-lan-mı-yor.

Konuşmamız lazım!

Erkekler uzun konuşmalardan, detaylı cümlelerden ve özellikle eski konuların tekrar tekrar açılmasından hiç hoşlanmıyor. Onlar için tüm sorunlar kısa bir konuşma ile çözüme ulaşabilir nitelikte. Eğer bir erkeği soğutmak istiyorsanız onunla uzun uzun konuşun, eski konuları sürekli gündeme getirin ve detaylara boğun. Ardına bile bakmadan kaçacak.

KırmızıKalp.Com

 

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara