Ana sayfa » Erkek ne zaman sevişmek istemez?
#CİNSELLİK

Erkek ne zaman sevişmek istemez?

Kadınlara nazaran cinselliğe karşı daha istekli olduklarını düşündüğümüz erkeklerin zaman zaman sekse karşı isteksiz olmaları bizi şaşırtmıyor mu şaşırtıyor. Şaşırtmalı mı? Hayır? Erkekler de kadınlar gibi zaman zaman sevişmek istemiyor. Aklına cinsellikle ilgili hiç bir şey gelmiyor. Peki normalde sekse düşkün olan erkek ne zaman sevişmek istemez dersiniz?

Erkek ne zaman sevişmek istemez ?

Erkeklerin günde bilmem kaç defa boşalabiliyor, bilmem kaç dakikada bir defa seks düşünüyor olmaları her an sevişebilir ve hatta iyi sevişebilir oldukları anlamına gelmiyor kızlar. Erkeklerin ruhsal durumları seks yaşantılarını doğrudan etkiliyor. İş yaşantısında yetersiz olduğunu hisseden bir erkek aynı duyguyu cinsel yaşantısına da taşıyabiliyor.

Stresli olduklarında, bize kızgın olduklarında, para sıkıntısı seçtiklerinde ve hatta taraftarı oldukları takım yenildiğinde sevişmekte sorun yaşayabiliyorlar. Daha doğrusu seksi düşünmüyorlar.

Bu durumlarda; dudakları büzüştürüp “Ummmm sen beni istemiyor musuuuuun?!” diyeceğimize, biraz kendi haline bıraksak, inanın herşey yoluna girecek…

 

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara