Ana sayfa » Erkekler nasıl kadınlarla olmak istiyor?
#İLİŞKİLER

Erkekler nasıl kadınlarla olmak istiyor?

Erkekler nasıl kadınlarla birlikte olmak ister

Erkekler nasıl kadınlarla olmak istiyor?

Erkekler güvenebilecekleri kadınlar ile ilişki kurmak istiyorlar. Sanki kadınlar bunu istemiyor mu diyebilirsiniz ancak ülkemizdeki yetiştiriliş tarzı erkeğin “çapkınlığı” durumunda biraz daha affedici olurken, kadının sadakati konusunda çok hassas. Yani erkekler birlikte oldukları kadının yan gözle bile kimseye bakmasını istemiyor.

Erkekler birlikte oldukları kadının onlara bağlı olduğunu hissetmeyi seviyor. Yani her koşulda destek olacağını bildiği kadınla ilişki yaşamak konusunda daha istekli.

Erkekler ilgi talep eden kadınlarla birlikte olmak istemiyor. Ancak bununla birlikte kadının ilgi karşısında gösterdiği mutlu tavır erkeği kadınla ilgilenme dürtüsünü tetikliyor.

Kısıtlanmak erkeklere göre değil. Ancak hiç kıskanılmamak ve aidiyet duygusunun beslenmemesi erkekleri ilişkiden soğutuyor.

Birlikte geçirilen zamanlar kadar ayrı geçirilen zamanlar da kıymetli erkekler için. Kendilerine ait zamanları olsun istiyor, ona bunu sağlayan kadına aşık olabiliyor.

Eleştiriyi kadınlar da erkekler de sevmez, ancak erkekler eleştirilmek konusunda daha hassaslar. Özellikle de kadına duygularını açması durumunda eleştirilmek erkeğin kendini kapatmasına sebep olabiliyor.

Add Comment

Yorum yapmak için tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara