Ana sayfa » Erkekler oral seks yapmayı acaba* seviyor mu?
#CİNSELLİK

Erkekler oral seks yapmayı acaba* seviyor mu?

Erkekler kadınlara oral seks yapmayı seviyor mu?

Hem kadınlar hem de erkekler için en sevilen ve en tahrik edici olan cinsel uyarılma yöntemlerinden biri olan oral seks konusunda erkeklerin gerçekten ne düşündüğünü merak ediyor musunuz? Erkekler oral seks yapmayı mı daha çok seviyor yapılmasını mı desek, tahmininiz ne olurdu?
Erkekler oral seks yapmayı seviyor mu? Erkekler kendilerine yapılan oral seks hakkında ne düşünüyor diye merak edenler için bir anket yaptık…
Bakalım sonuçlar sizi şaşırtacak mı 🙂

Erkekler oral seks yapmayı seviyor mu, sevmiyor mu?

Umut (35) Yazılımcı: Sadece aşık olduğum kadına oral seks yapmayı tercih ederim. Ancak bana bütün kadınlar oral seks yapabilir. Buna asla hayır demem.

Mustafa (24) Ressam: Kadına oral seks yapabilmem için vajina temizliğine özen gösterdiğinden emin olmam lazım. Kadının güzel olması veya seksi olması durumu değiştirmez. Eğer temiz olduğundan emin değilsem kesinlikle oral seks yapmam. Bence bir kadın da erkeğin penisinin temiz olduğundan emin değilse oral seks yapmamalı.

Emir (20) Öğrenci: Kendine oral seks yapılmasını sevmeyen bir erkek düşünemiyorum. Ancak kadına oral seks yapmak konusunda çekimser kalırlar. Bunun en önemli sebeplerinden biri hijyen. Kadının temiz olduğundan emin olmadığı sürece hiçbir erkek oral seks yapmaz.

Ardahan (32) Grafiker: Erkeğe oral seks yaparak boşalmasını sağlamak bir kadın için kolay bir şey değil. Doğru şekilde yapması çok önemli. Sevgilime oral seks yaparım. Ben ona oral seks yaparken boşalması beni çok tahrik eder.

Alperen (25) Psikolog: Seks her hali ile oldukça keyifli bence. Oral seks söz konusu olduğunda çekimser kalınmasının sebebi hijyendir. Eğer her iki tarafta hijyen konusunda birbirine güveniyorsa karşılıklı olarak bu zevki tatmak ve tattırmak gerektiğini düşünüyorum.

Korhan (38) Yazar: Oral seks bayılırım. Bana oral seks yapılması beni çok heyecanlandırır ve karşımdakine bağlar. Seviştiğim her kadına oral seks yapmam. Ancak oral seks yaptığım kadını gerçekten seviyorum demektir.

Erhan (35) Esnaf: Kadınlara oral seks yapmayı seviyorum. Elbette temiz olması lazım. Oral seksin bana yapılmasını da çok seviyorum. Oral seksin ilişkiyi pekiştirdiğini düşünüyorum.

Kerim (29) İnsan Kaynakları Müdürü: Aşık olduğum bir kadına elbette oral seks yaparım. Sevişmek yalnızca penisin vajina içerisine girmesi ile olmaz. Ön sevişme, oral seks, dokunmak ve çeşitli oyunlar her zaman ilgimi çekmiştir.

Kırmızı Kalp

 

Add Comment

Yorum yapmak için tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google’da Ara