Ana sayfa » Erkeklerin bıkmadığı “kadın etkileme teknikleri”
#İLİŞKİLER

Erkeklerin bıkmadığı “kadın etkileme teknikleri”

Kadını etkileyen taktikler

Erkeklerin dilden dile, kulaktan kulağa yaydığı, “Kadınları tavlamak için bunları yap”, “Kadınlar şunlardan etkilenir”, “Kadınları etkilemek için böyle davran” başlığı altındaki taktiklerin artık kabak tadı verdiğini, kadın etkileme teknikleri ve yollarının değişmesi gerektiğini avaz avaz bağıran kadınlar, yenilik bekliyor. Yani kadınlar artık eski kadınları etkileme taktiklerine kanmadıkları gibi, bu yöntemleri de itici buluyor. Ancak erkekler bazı kadın etkileme taktiklerinden vazgeçemiyor.

Demode olmuş kadın etkileme taktikleri

Kendine güvenen erkeğin düştüğü durum ne oluyor?

Kadınları nasıl etkilerim diye düşünen erkeklere verilen en önemli tüyolardan biri “Kendine güven” yani özgüvenli olmak. Erkekler akılları sıra özgüvenli olduklarında kadınları tavlayabildiklerini düşünüyor ancak kadınlar bunu “ukalalık” olarak görüyor. Mütevazı olmak ile ezik olmayı karıştırmamak, özgüvenli olmak ile de ukalalığı karıştırmamak gerekiyor. Yani gittiğiniz mekanda, ben buranın ağasıyım gibi konuşur, yaptığınız iş veya kazandığınız para ile ilgili imalarda bulunursanız bırakın o kadını etkilemeyi, bir daha görmeyi garantilemeniz imkansız.

Özgüvenli davranmak önemli, ama sınırı bilmek lazım. Kadını ezer, aşağılar veya kendini büyük görürsen o özgüven olmuyor.

Kadına yüz vermeyen erkek neler yaşıyor?

Kaçan kovalanır” tamam anladık. Bunu kim söylediyse keşke söylemeseymiş. Biz millet olarak bunu her duruma uyarlıyor ve sonuna kadar kaçıyoruz. Ancak şunu da hatırlatmak gerekiyor ki; fazla naz aşık usandırır. Erkeklerin hoşlandığı kadının üzerine düşmemek için ağırdan satması, kendince yüz vermemesi durumu abartıldığında kadın tarafından çok itici bulunuyor. Artık günümüzde kadınlar duygularını çok açıkça ve rahatlıkla ifade edebildiğinden, erkeğin ağırdan satar veya yüz vermez hali kadın tarafından utangaç olarak görülebiliyor ve kadın bununla zaman kaybetmek istemiyor.

Espiri yapan ve kadınla dalga geçen erkek ne muamelesi görüyor?

Aslında bunu yazmaya bile gerek var mı bilemedik. Bazı erkekler akılları sıra “Ben seninle ilgilenmiyorum kızım” imajı vermek isterken adından tokadı yiyecek duruma gelebiliyorlar. Haydi ama beyler, bu yüz vermeme ve eşek şakası taktikleri ilkokul 3. Sınıfta falan kalmadı mı?

Kadınlar şımartılacak kadar çok iltifat beklemiyor ama ondan gördüğünüz ve hayranlık duyduğunuz yanları saymanızdan da çok etkileniyorlar. Bir kadını kendinizden hızla uzaklaştırmak istiyorsanız onunla dalga geçin.

Espiri yapmak, şakalaşmak belki biraz muzurca sataşmak harika ancak unutmayın ki, her eleştirel cümlenin ardından (şaka bile olsa) olumlu bir cümle getirmez veya şaka yapıyorum demezseniz kadınlar alınabilir ve sizden uzaklaşabilir.

Kırmızı Kalp

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara