Ana sayfa » Erkeklerin burcuna göre aşk hayatı
#AŞK

Erkeklerin burcuna göre aşk hayatı

Astroloji ile yakından ilgilenenler bilirler doğum haritası her şeyi değiştirir. Ancak genel anlamı ile bakıldığında burcumuzun (özellikle de yükselen burcumuzun ruh halimizde, modumuzda ve tepkilerimizde etkisi büyük. Erkeklerin burcuna göre aşk hayatı ve aşka bakışları da değişkenlik gösteriyor. Bir erkeğin burcunu öğrenip ona göre hareket etmek hem sağlıklı bir ilişki için faydalı hem de sevgili olmadan önce dikkatini çekmek istediğimiz evrede faydalı.

Astrolojiye meraklı kadınların en çok sorduğu sorular şöyle;

Hangi burç nasıl aşık oluyor? Hangi burcun erkeği daha romantik. Hangi burcun erkeği daha seksi?

Erkeklerin burcuna göre aşk hayatı nasıl ? 

Koç burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

Koç erkekleri meydan okumayı sever, bu yüzden onu seviyorsanız çok belli etmemek en iyisi. Koç kovalanmayı sever, yani onun dikkatini çektiğiniz ve merak uyandırdığınız sürece ona cazip geleceksiniz. Bir şeyin zor olması koç erkeği için o şeyi başarmaktan daha cezbedicidir. Bu yüzden koç erkeklerinin önce ilgisini çekip sonra kendinizi biraz zorlaştırarak onun size daha da bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Elbette fazla nazın aşık usandıracağını unutmamak gerekiyor.

Boğa burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

Boğa burcu erkekleri sevgi ve ilgi isteyen nazik adamlardır. Ancak Boğa burcu erkeklerinin bazı korkuları vardır. Bu korku ve endişeleri yüzünden bir ilişkiye başlamaları da zordur. Onlara zaman ayırın, yavaş, sakin olun ve adım adım yaklaşın. İlk hamleyi yapmak zorunda kalabilirsiniz, sorun değil böylece onun takdirini kazanacaksınız. Hemen açılmasını beklemeyin. Ancak çok fazla girişken olmak Boğa erkeğini korkutabilir.

İkizler burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

İkizlerin kalbini çalmak kolay değildir. İkizler erkekleri sürekli dramatik olaylar yaşatan değil onları eğlendiren kadınlara aşık olurlar. Kendileri de eğlenceli bir kişiliğe sahip oldukları için dramaya girmezler, hayatta basit şeylerden hoşlanır ve kendileri gibi birini isterler. Bir ikizler erkeğine yaklaşmanın en güvenli yolu dostlukla yaklaşmaktır, bu şekilde sizi ilk önce tanıyacak ve sonra ilişkinin tadını çıkartacaktır. Eğlendirici olduğunuzu anlarsa geri kalan her şeyin geçmiş olduğunu fark eder ikizler erkeği.

Yengeç burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

Yengeç erkekleri genelde içe dönüktür ve hemen duygularını göstermezler. Ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar sezgisel yönleri kuvvetlidir. Yengeç burcu olan adamla bir araya gelmek isterseniz niyetleriniz ve duygularınız hakkında dürüst olmaya gayret gösterin. Güçlü, bağımsız ve kendini geliştiren, çalışkan kadınlar yengeç erkeklerinin dikkatini kolayca çekebilir.

Aslan burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

Aslan burcu erkekleri büyük bir ego sahibi olma eğilimi olmasına rağmen çok kırılgan bir yapıya da sahiptirler. Çok fazla bakıma ve desteğe gereksinim duyarlar ara sıra kendilerini rahat hissettirmek için o egoyu okşamak zorunda kalabilirsiniz. İltifatlara boğulmayı seven aslan erkeği temelde sevgi, bakım ve dikkat isterler.

Başak burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

Başak burcu erkekleri ne istediklerini ve nasıl elde edileceklerini bilen kadınlardan hoşlanırlar. Güçlü, düşünceli, zeki bir kadınsanız başak erkeklerini kolayca dikkatini çekebilirsiniz. Ayrıca başak erkeği güçlü ahlak ilkelerine sahip kadınları da severler.

Ön sevişme nedir?

Terazi burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

Terazi burcu erkeği hem kendi hem de partnerlerinin duygularıyla temas halindedir. Duyguları ve hislerini sezgisel olarak bilen ve anlayan birine ihtiyaç duyarlar. Terazi burcundan olan erkekler hemen her şeyi güvence altına almak ister. Terazi bir adamla birlikte olmak istiyorsanız duygusal zekanızın gelişmiş olması gerekir, bu nedenle terazi erkeğinin duygusal ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağını bilirsiniz.

Akrep burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

Akrep erkekleri ilişkilerde çok tutkuludur, ateşlidir, ancak oyun oynamayı severler. Akrep erkeğinin dikkatini çekmek için oyun oynamak zorundasınız ve oyuna göre sizi kovalamasına izin vermeniz gerekiyor. Açık olmayın ve ilginizi tam olarak gösterin, onu daha fazla istemek için ipuçlarını yerde bırakın. Çok iş gibi gelebilir, ama sonucu gerçekten buna değecektir.

Yay burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

Yay erkekleri yıldızlara ulaşmayı sever, bu yüzden onları sakın aptal yerine koymayın. Zeki, akıllı olan ve her türlü şey hakkında canlandırıcı konuşmalar yapabilen kadınları severler. Yay urcu erkekleri istediği şeyi elde etmek için çok çalışmayı severler, bu nedenle kendinizi kolayca elde ettirmeyin.

Oğlak burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

Oğlak burcu çok ileri, iddialı ve zorba gibi görünebilir, ancak bu onların kaba insanlar olduğu anlamına gelmez yalnızca  kalbinden geçenleri doğruca konuşmalarından kaynaklıdır. Temel olarak oğlak burcu erkeği sadakat konusunda istikrarlıdır. Birlikte oldukları kadının her zaman onları destekleyeceğini ve herhangi bir maceraya atılmak zorunda kaldıklarında yanında olduğunu bilmek ister. Oğlak burcu erkeği için ilişki güven üzerine kuruludur.

Kova burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

Kova erkeğini sevmek bir çok kadın için kolay olmayacak. Kova erkekleri genellikle ne istediğini bilen, biraz inatçı bir yapıya sahiptir. Sabit fikirlilikleri ile ilişkide esneme payı bırakmazlar. Evlerine, ailelerine verdikleri değer aile yapısını koruma konusunda hassas olmalarına sebep olur. Kendilerinin pasif olmaması birlikte oldukları kadının da girişken olmasını istemelerine sebep olur. Koca burcu erkeği özgür bir ruha sahip olduğundan kısıtlanmayı sevmez.

Ah bu miskin erkekler!

Balık burcu erkekleri nasıl aşık oluyor?

Balık erkekleri çok duygusal, spontane yaşayan tiplerdir. Ancak, balık burcu erkeğinin sizi sevmesini sağladığınızda artık sizden kopması kolay olmaz. Balık erkekleri genellikle romantik ruhludur ve jestler yapmayı sever, bu yüzden romantik bir şeyler yaparak dikkatlerini çekmeyi seçerseniz dikkatini çekersiniz.

 

 

Google’da Ara