Ana sayfa » Erkeklerin kadınları tavlama taktikleri
#AŞK

Erkeklerin kadınları tavlama taktikleri

Erkekler kadınları etkilemek için zaman zaman olduklarından farklı biriymiş gibi görünmeye çalışabiliyorlar. (Sanki kadınlar bunu yapmıyor mu )

Karşı cinsi etkilemek için her iki taraf da az da olsa, ufak tefek yalanlara başvurabilir, kendini olduğundan daha farklı bir şekilde gösterebilir. Bugün listede erkekler var!

Erkeklerin “Sen çok farklısın” söylemi

Hayatına giren kadınlar arasında en anlayışlı, en seksi, en güzel, en bakımlı ve sevecen.. vs. olanın sen olduğunu söylüyorsa ve daha önce 3-4 yıl süren uzun ilişkiler yaşadıysa, adama sormazlar mı “neden o zaman o kadar uzun sürdürdün?” diye.

Erkekler kadınları tavlamak için en çok övgü yöntemini kullanıyormuş, haberiniz olsun.

Her daim bekar erkek

Erkeklerin “Harika yemek yaparım” söylemi

Gerçekten harika yemek yapan erkekler var, yok değil. Ancak erkeklerin bir kadını evinde ağırlamak için öne sürdüğü en büyük tavlama taktiklerinden biri “Gel bana, sana yemek yapayım”. Bu taktiği doğru kullanıp gerçekten başarılı olduğu bir tarifi pişirerek kadının kalbine giden yolun mideden geçtiğini düşünen erkekler bazen de “Evimde harika bir kahve/şarap var” bahanesi ile kadını kendi evinde ağırlama talebinde bulunabiliyor.

Erkeklerin “Eski sevgilim hala bana aşık” söylemi

Kıskandırmaya çalışarak tavlama taktiğini kullanan bir erkek 1980’lerin ortalarında kalmış bir erke değildir de nedir? Daha önce hayatına giren kadının onunla yaşadıklarını unutamadığını, ondan bir türlü vazgeçemeyeceğini vurgulamak bir erkek için gurur kaynağıdır. Bu taktik ile kendisini özellikle, vazgeçilmez ve erişilemez yaptığını düşünür.

Erkeklerin “Aynen ben de bayılıyorum ona..” söylemi

Daha önce hiçbir şarkısını dinlememiş olsa bile, hoşlandığı kadının gitmek istediği konsere verdiği tepki “ben de çok seviyorum!” olan erkeğin ortak noktalara odaklanma taktiğidir bu. Yakalayabildiği kadar ortak nokta yakalayıp, bu ilişkinin ne kadar doğru bir ilişki olduğunu vurgular durur.

Erkeklerin “Bu tip kadınlarda ne buluyorlar” söylemi

Makyaj yapmış, dekolte giymiş, kahkaha atan veya farklı bir örnekle tarif ettiği bir kadın tipine eleştirel yaklaşan erkek, o tipte bir kadınla asla birlikte olamayacağını vurguladığında aslında tam tersini hissediyor olabilir.

Zira olgun bir erkek asla birlikte olmayacağı bir kadın tipi hakkında konuşma ihtiyacı bile duymadığı gibi, ilgi alanına girmediğinden o tip kadını görmez bile.

Kırmızı Kalp

Google’da Ara