Ana sayfa » Erkeklerin ufak ufak aşık olduğunu gösteren sinyaller
#AŞK

Erkeklerin ufak ufak aşık olduğunu gösteren sinyaller

Erkeklerin aşık olduğunu gösteren sinyaller

Erkeklerin kadınlar kadar duygularını “dile getirir” olmadıkları kesin. Ancak bu onların romantik olmadığı, aşık olduğunu hissettiren kelebekleri midelerinde hissetmedikleri veya zaman zaman endişeye düşüp saçmalamadıkları anlamına gelmiyor. Merak etmeyin kızlar! Erkekler de kadınlar gibi ufak ufak aşık olduğunu hissediyor ve kendi kendilerine gülümsüyor. Erkeğin aşık olduğunu gösteren bazı detaylar var. Biz de bunları sizin için sıraladık. Bakın bakalım sizde durum nasıl…

Erkeğin aşık olduğunu gösteren sinyaller

Görünüşüne değil haline, tavrına, alışkanlıklarına, karakterine hayransa…

Erkekler de kadınlar da ilk olarak birbirinin görünüşüne tutulur. Ancak dış görünüş bir süre sonra yerini içeride neler olduğu ve içerideki ile uyumlu olunup olunmadığı gerçekliğine bırakacaktır. Erkekler kadınlara nazaran iç güzellik ile daha geç buluşuyor ancak kendisi ile uyumlu olduğunu gördüğü detayları da gözden asla kaçırmıyor.

Erkeklerin iç güzelliği fark ettiğini gösteren cümleleri;

*Bana kendimi çok özel ve iyi hissettiriyorsun.

*Seninle hayatım çok keyifli

*Beni anladığını bilmek o kadar iyi hissettiriyor ki.

*Ömrümün kalanını yanında geçirdiğimi düşündükçe huzur buluyorum.

P.S. :Erkekler en çok anlaşabildikleri, arkadaş olabildikleri kadınlara aşık oluyorlar. Onları eleştiren kadınlara değil..

Arkadaşları ve ailesi ile tanıştırmak istiyorsa….

Genç kızlık dönemlerinde bir çok kadın aşık olduğunu düşündüğü erkeğin soyadını kendi isminin yanına ekler, yakın arkadaşları ve ailesine (en azından annesine) ondan bahseder ve bir an önce herkes ile tanıştırmak ister. Ancak erkeler yanında olan kadını yakın çevresi ile tanıştırmak konusunda kadınlar kadar cesaretli ve girişken değildirler.

Bir erkeğin sevgilisini ailesi ve yakın dostları ile tanıştırması, bir nevi “benim için özel biri” demek oluyor. Kızlar! Bu tanışmayı ciddiye alsanız iyi edersiniz 😉

Gelecek hayallerinde ismin geçiyorsa…

Hepimiz geleceği düşünür, gelecek için endişelenir ve gelecek için hayaller kurarız. Hepimizin iyi kötü bir planı var. Ve çoğumuz bu planda yanımızda yoldaş olacak, dost olacak, sevgili olacak bir figür ister, onu da hayal ederiz. Erkeğin gelecek ile ilgili hayaller kurarken “biz”, “seninle”, “sen de” gibi cümleler kurması gelecekle ilgili fotoğrafın içine sizi de oturtmaya başladığı anlamına geliyor.

Geleceği planlarken çok ileri tarihlere gitmiyor oluşunu yanlış anlamamak lazım. Artık insanlar eskisi gibi 30-40 yıl sonrayı planlamıyor. Daha kısa planlar ile anlık yaşamayı tercih ediyorlar. Yani önümüzdeki yıl gideceği tatilin planı, kuzeninin düğününe 2 kişi katılmak istediğini belirtmesi, almayı düşündüğü ev ile ilgili fikir sorması da bir tür gelecek planıdır.

Kırmızı Kalp

Google’da Ara