Ana sayfa » Erken boşalıyorum diyenlere 4 bitkisel kür tarifi
#ÜRÜNLER

Erken boşalıyorum diyenlere 4 bitkisel kür tarifi

Erken boşalıyorum diyenlere bitkisel kür

Erken boşalıyorum diyenlere iyi gelen 4 kür tarifi

Erken boşalıyorum nasıl geçecek diye düşünenler için erken boşalmaya iyi gelen bitkisel kür tarifleri

Erken boşalıyorum tedavisi nedir?

Erken boşalıyorum tedavisi nedir diye soran erkeklerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Erken boşalma sorunu hem fiziksel hem de psikolojik kaynaklı olabilir. Erken boşalıyorum, neden kendimi tutamıyorum diye kendinizi sıkıyor olabilirsiniz. Bazı erkekler geç gelirken siz neden erken geliyorsunuz diye sorguluyor olabilirsiniz. Doktora gitmekten korkuyor ya da çekiniyor, doktora gidip “Erken boşalıyorum” diyemem diye düşünüyor olabilirsiniz.

Her tıbbi sorunda olduğu gibi erken boşalma sorununda da mutlaka işinin ehli bir doktora gitmenizi öneririz. Ancak modern tıbbın yanı sıra bazı alternatif yöntemler de erken boşalmaya karşı kullanılmaktadır.

Erken boşalmayı önleyen bitkiler ve erken boşalmaya karşı 4 kür tarifi

1. Erken boşalmaya iyi gelen bal kürü

Bal ile mantol karıştırılır ve cinsel ilişkiden 3-5 dakika önce penise sürülür. Bu durum erkeğin kolay sertleşmesini ancak geç boşalmasını sağlar. Mentolün ferahlatıcı etkisi ise eşinizin daha fazla zevk almasını sağlayacaktır. Mentolü fazla kaçırmamanızı öneririz, aksi takdirde can yakabilir.

2. Erken boşalmaya turp tohumu kürü

Aktarlardan alabileceğiniz turp tohumu erken boşalmaya iyi geldiği için kullanılmaktadır. 200 gr bal ile 100 gram dövülmüş turp tohumunu karıştırın. Sabah ve akşam 1 kaşık bu karışımı yerseniz erken boşalma sorununuza iyi gelebilir.

3. Erken boşalmaya yaban sümbülü kürü

Yaban sümbülü kürü de erken boşalma sorununa karşı etkilidir. 5-6 adet yaban sümbülü yaprağını 1 bardak suya koyun ve 1-2 dakika demlenmesi için bekleyin. Yaban sümbülü yaprakları demlendikten ve bu su soğuduktan sonra için. Yaban sümbülü kürü sinirleri yatıştırır, rahatlamanızı sağlar ve erken boşalmanızı önler.

4. Erken boşalmaya iyi gelen bitkisel çaylar

Erken boşalıyorum diyorsanız rahatlatıcı bitki çayları içerek kendinizi sakinleştirebilirsiniz. Melisa, sarı kantaron gibi bitkisel çaylar doğal rahatlatıcı özellikleriyle bilinir. Bu çayları içtiğinizde sinir sisteminiz rahatlayacağı için kendinizi sıkmazsınız ve erken boşalma sorunu ortadan kalkar.

Yine hatırlatmak isteriz ki hiçbir alternatif tedavi modern tedavinin yerini tutmaz. Mutlaka bir doktora danışın.

 

 

Google’da Ara