Ana sayfa » Ev yapımı seks oyuncakları
#CİNSELLİK

Ev yapımı seks oyuncakları

Standartlardan sıkıldıysanız ve heyecan yaratmayı da seviyorsanız ev yapımı seks oyuncakları ile cinsel hayatınıza renk katmayı düşünebilirsiniz. Alışagelmiş seks oyuncaklarını denediyseniz oldukça başarılı olanlarına da denk gelmişsinizdir. Ancak cinsellik iki kişi arasındaki ucu bucağı olmayan hayal dünyası ile zenginleşince bir başka olduğundan kendi seks oyuncağını kendin yap fikri oldukça heyecan vericidir. Seks ile ilgili taleplerinizi partnerinizle mutlaka konuşun. Size çok seksi veya tahrik edici gelen bir şey onun için oldukça itici de olabilir.

Ev yapımı seks oyuncakları

Duş başlığına göz kırpın

Kordonu sayesinde hareket etme özelliğine sahip olan duş başlığını birbirinizin üzerinde gezdirmek ve ufak dokunuşlarla bunu desteklemek tahrik edici olacaktır. Bunu yalnızken kendinize partnerinizle birlikteyken de ona yapabilir, onun yanındayken kendi vücudunuzda gezdirerek onu baştan çıkartabilirsiniz. Birlikte duş almak ve gevşemek iyi bir ön sevişme örneğidir.

Kuşak ve kravatlar başka ne işe yarayabilir bir düşünün

Sert ve çekişmeli bir cinsel deneyim yaşamaktan hoşlananlar, bağlamak, bağlanmak gibi şeyleri severler. Bunun için illa seks sırasında bağlanmak için üretilmiş kelepçelerden satın almanıza gerek yok. Elbise kuşağı, bornoz kuşağı, kravat, eşarp gibi aksesuarlar da kullanılabilir. Bunları gözleri kapatmak için kullanmakta mümkün;)

LİBİDO NEDEN DÜŞER?

Titreşimi cep telefonu ile yakalayın

Telefonu kendinizin veya onun cinsel organına sokmaya kalmayın! Aman! Cep telefonunu titreşimdi çaldırırken bedeninde gezdirmek oldukça tahrik edici olabilir. Bir deneyin.

Nanenin çıldırtıcı etkisinden yararlanın

Naneli gargara ile ağzı çalkaladıktan sonra veya ağızda bir naneli şeker ile oral seks yapmanın hazzı doruklara çıkarttığı söyleniyor, bizden söylemesi.

 

Google’da Ara