Ana sayfa » Fuck Buddy miyiz?
#AŞK

Fuck Buddy miyiz?

Fuckbuddy miyiz biz neyiz?

“Arkadaş olamayacak kadar yakın, sevgili olamayacak kadar uzak” ifadesini kullandığımız durumlar hemen hepimizin başından geçti, geçiyor. Bir süredir arkadaş olduğumuz adam ile birden aramızda beliriveren bir elektriklenme sonucunda kafamızın karıştığı, beraber eğlenmeye çıkılan gece sonunda yaşanan ufak bir kaçamak sonucunda zihnimizin allak bullak olduğu duruma kısaca “Biz şimdi neyiz?” diyoruz. Acaba biz artık Fuck Buddy miyiz?

Galiba bu gibi bir durumda en fenası araya giren saçma soğukluk. Eğer taraflardan biri diğerinden bir tık daha fazla hoşlanıyor veya etkilenmiş hissediyorsa araya girecek soğuklukta kaçınılmaz oluyor.

Fuck Buddy miyiz? sorunsalına cevap bulmak

Yakın bir arkadaşınla biraz fazla yakınlaştığını düşünüyorsan ve o yakınlaşmanın dallanıp budaklanmasını istemiyorsan yapman gerene açık ve net olmak. Zira yakın tavırlarınla karşındakine aslında vermek istemediğin mesajlar veriyor olabilirsin.

Bazı durumlarda iki tarafta nam-ı değer “fuck buddy” işini seçiyor ve arkadaş gibi takılırken arada sevişmeyi ve eğlenceli vakit geçirmeyi ancak duygusal olarak bir şey yaşamadan işi dengede tutabilmeyi becerebiliyor. Bu durum taraflardan birinin duygusal boşluğa düşmesi ve “ayyy ben aşık oluyorum galibaa” demesine kadar gayet iyi devam edebiliyor.

Porno Perhizi

Eğer duygusal olarak bir şeyler hissetmeye başlayan taraf sensen, yine en iyisi açık ve net olmak.
Karşındaki kişinin duygusal anlamda hiç bir şey hissetmediğini düşünüyorsan kendini boşuna umutlandırıp melankolik bir pozisyona sokma 😉

Google’da Ara