Ana sayfa » Göğüs ağrısı bizi yedi bitirdi!
#İLİŞKİLER

Göğüs ağrısı bizi yedi bitirdi!

Kadınların çoğunluğu özellikle regl dönemi öncesi göğüs ağrısından şikayet etmektedir. Meme ağrısı nasıl geçer , meme ağrısı tehlikeli midir gibi sorular çok fazla merak edilen sorular arasında. Göğüs ağrısı adet dönemi öncesi çoğunlukla normal kabul ediliyor ancak uzun süren göğüs ağrısında mutlaka bir doktora gitmenizi öneriyoruz. Eğer göğüslerinizde tıbbı bir sorun yoksa meme ağrısını geçirmek için  kullanılan doğal yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Meme ağrısı nasıl geçer sorusuna genellikle doğal yöntemler aranmaktadır. Regl dönemi öncesi ve zaman zaman ortaya çıkan göğüs ağrısını evde doğal yöntemlerle geçirmek mümkün.

Meme ağrısı nasıl geçer?

Meme Ağrısına Masaj Yapın

Göğüs ağrısına en iyi gelen yöntemlerden biri özellikle duştayken ılık su altında yavaş hareketler ile göğsünüze masaj yapabilirsiniz.

Meme Ağrısına Hint Yağı Uygulayın

İltihap söktürme ve ağrı kesme özelliği bulunan hint yağını göğsünüzün ağrılı bölgesine sürerek hafif masaj ile rahatlatmak iyi bir seçenek olacaktır.

Meme Ağrısına Buz Kompres Yapın

Göğüs ağrısını geçiren etkili yöntemlerden biri de buz uygulamasıdır. ancak buzu direk tene temas ettirmemeye bir bez yardımı ile uygulamaya dikkat etmelisiniz.

Hayıt ile Tanışın

Sadece göğüs ağrısında değil, regl sancısına da doğal bir çözüm olarak bilenen hayıtı aktarda bulmanız mümkün.

Çuha Çiçeği Yağı İle Masaj Yapın

Çuha çiçeği hamileler ve epilepsi hastaları tarafından kullanılmamalıdır. Bunun dışında göğüs ağrılarında oldukça etkilidir.

Kırmızı Kalp

Google’da Ara