Ana sayfa » Göğüsleri dikleştiren öneriler
#CİNSELLİK

Göğüsleri dikleştiren öneriler

Göğüsleri dikleştiren hileler, öneriler, tüyolar

Kadınların pek azı göğüslerinden memnun. Ancak birkaç ipucu sayesinde göğüslerinizi istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Özellikle yaz gelip bikini ve mayo giymeden bir kaç ay önce göğüs dikleştiren egzersizlere başlamak gerekiyor. Ancak siz  bu treni kaçırdıysanız üzülmeyin. Göğüsleri dik gösteren öneriler, tüyolar, hileler ile göğüslerinizi olduğundan biraz daha dik ve dolgun gösterebilirsiniz. Evet estetiksiz 🙂

Göğüsleri dik gösteren öneriler, tüyolar, hileler

1.Doğru sütyen seçmek göğüsleri dik gösterir

Kadınların %70’inden fazlası yanlış beden ve tarzda sütyen giyiyor. Hal böyleyken duruş bozuklukları, ciltte tahriş ve görüntüde sorunlar kaçınılmaz oluyor. Sütyen bedeniniz hayatınız boyunca değişiklik göstereceği için kendinize dikkat edin ve uygun beden sütyen seçin.

2.Çekici dekolte detayı göğüsleri dik gösterir

Göğüs dekoltenizi gösterecek bir elbise giyeceksiniz bu ipucuyla göğüslerinizi biraz daha büyük gösterebilirsiniz. En sevdiğiniz sütyeninizi giyin ve göğüslerinizin arasına biraz bronzlaştırıcı sürün. Göğüslerinizin bittiği yere ise daha açık renkli hafif parlak bir pudra sürerseniz daha çekici bir dekolte elde edebilirsiniz.

3.Sıkılaştırıcı kremler göğüsleri dik gösterir

Göğüslerinize masaj yaparak sıkılaştırıcı krem sürdüğünüzde zaman içerisinde daha gergin ve çekici olduklarını fark edeceksiniz.

4.Düzenli egzersiz yapmak göğüsleri dik gösterir

Araştırmalar haftada 4-5 saat sporun göğüs kanseri riskini azalttığını gösteriyor. Düzenli egzersiz sayesinde daha şekilli göğüslere kavuşmanız mümkün.

5.Sağlıklı beslenmek göğüsleri dik gösterir

Özellikle magnezyum açısından zengin besinler göğüslerde şişkinliğe ve hassasiyete iyi gelmektedir.

6.Dik durmak göğüsleri dik gösterir

Dik durmazsanız göğüsleriniz de sarkık görünecektir. Zaman içerisinde de yer çekimine yenik düşmeleri kaçınılmaz olacak. Her daim dik durmaya özen gösterin.

7.Spor sütyeni kullanmak göğüsleri dik gösterir

Spor yaparken özel üretilmiş sütyenleri tercih edin. Kaslarınızın rahat hareket etmesi için bu tarz çamaşırlar önemlidir.

8.Güneş koruyucu kullanmak göğüsleri dik gösterir

Güneş koruyucular sadece güneşin zararlı ışınlarından korumaz aynı zamanda cildin erken yaşlanmasını ve sarkmasını da önler.

9.Düzenli kontrol yapmak önemli

Her ay göğsünüzde değişim olup olmadığını kontrol edin. Kendi vücudunuzu tanıyın.

10.Sigarayı bırakın

Sigara kullananlarda göğüs kanseri riski %35 daha fazladır. Sigarayı bırakın.

 

 

Google’da Ara