Ana sayfa » Hangi burcun kadını nasıl erkeğe ihtiyaç duyar
#İLİŞKİLER

Hangi burcun kadını nasıl erkeğe ihtiyaç duyar

Hangi burcun kadını nasıl aşık oluyor?

Her kadın birbirinin aynısı diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz beyler. Kadınlar bir çok şeye göre değişkenlik gösterdiği gibi burçlarına göre de değişiyor. Genel özellikleri ile değerlendirdiğimizde bir kadını etkilemeye çalışmadan önce burcunu öğrenmek ve bakış açısını fark edip ona göre davranmak işinize yarayacaktır.

Kadınların asıl burcundan ziyade yükselen burcunu öğrenip, yükselen burcunu okursanız bakış açısı ve dünyayı algılayış şekline göre tavır alabilirsiniz. Hangi burcun kadını nasıl erkeğe aşık oluyor bakalım….

Hangi burcun kadını nasıl erkeğe aşık oluyor ?

Koç burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Koç burcu kadınları tutuludur. Kendi tutkularını besleyebilecek, güçlü, onları idare ettiğini hissettirecek erkeklere aşık olurlar. Koç burcu kadınını kendine aşık etmek isteyen bir erkek gizemli olabilmelidir. Doğal, keşif tutkunu, macerayı seven, risk almaktan korkmayan, para yönetimi konusunda başarılı, insan ilişkileri kuvvetli erkekler koç kadınlarının ilgisini çekebilir.

Boğa burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Boğa  burcu kadını anlaşıldığını ve sevildiğini hissetmek ister. Kendisine, arkadaşlarına, ailesine, işine, özel hayatına saygı duyulmasını ister. Boğa burcunu etkileyebilecek erkek sabırlı, ne istediğini bilen, mantığı ile hareket eden, saldırgan olmayan bir yapıda olmalıdır. Boğa burcu kadını sürprizlere bayılır. Onu şaşırtmak ancak konfor alanına veya özel hayatına müdahil olmamak akıllıca olacaktır.

İkizler burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Yaşadığı ilişkiden çok çabuk sıkılabilen bir yapıda olan ikizler burcu kadınının aşık olabileceği erkek tipi öncelikle çok zeki olmalıdır. Farklı şekillerde ilgisini çekmeyi başarabilmeli ve onu şaşırtmalıdır. İkizler burcu kadınını etkileyecek erkeğin ön sezilerinin kuvvetli olması, ikizler burcu kadınını övmesi, ona hayranlık duyduğunu hissettirmesi ancak asla sıkmaması gerekir.

Yengeç burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Yengeç burcu kadınları duygusal bağ kurabildikleri, ruhlarının derinlerindekileri anlayabilen erkeklere aşık olur. Bazen konuşmadan bile aklındakini anlatabilmeyi isterler. Ufak şeylerden mutlu olabilen yengeç kadınlarına pahalı hediyeler almak yerine, ona yazdığınız bir şiiri hediye etmeniz çok daha etkili olacaktır.

İhanetin asıl sebebi nedir?

Aslan burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Güçlü bir karakter olan aslan burcu kadını kendini iyi tanır. Karşısındaki erkeğinde hem kendisini hem de onu tanımasını, ne istediğini bilmesini ister. Cinsel açıdan kendine güvenen ve aktif bir hali olan aslan burcu kadını beğenilmeyi sever. Kendini rahat ve özgür hissetmesini sağlayacak bir erkeğe aşık olabilir. Mantıklı, çalışkan, prensip sahibi ve dürüst erkekler ilgisini çeker.

Başak burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Zorluklarda bile mücadeleyi bırakmayan başak burcu kadını birlikte olacağı erkekten de bunu bekler. Fırtınalı günlerde dik durup duramayacağını görmek ister. Sadakat konusunda oldukça hassas olan Başak burcu kadınını etkilemenin en iyi yolu iletişim kurmaktır. Uzun sohbetler etmek, hemen her konuda tatlı tatlı tartışmak hoşuna gider. Öğrenmeyi seven başak kadını için bilgi yüklü bir adam aşık olmak için ideal bir örnektir.

Terazi burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Uzun ilişkilerin insanı olan Terazi burcu kadını macera peşinde koşan ve çapkın erkeklerden uzak durur. Onu değiştirmeye çalışmayan, olduğu gibi kabul eden, hayatın her alanında dirsek dirseğe olabileceği bir erkeğe aşık olabilir. Terazi burcu kadını için dostları ve ailesi önemlidir. Birlikte olduğu erkeğin onlarla iyi ilişkileri olması terazi burcu kadını için oldukça önem taşımaktadır. Anlayışlı, baskıcılıktan uzak, sevgi dolu bir adama aşık olabilir.

Akrep burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Akrep burcu kadını aşkı doya doya ve en yüksek tansiyonda yaşamayı sever. Onun için seks aşkın olmazsa olmazıdır. Kendini doyuran ve seksten zevk alan bir erkekle birlikte olmak ister. Heyecandan korkmayan, yeni şeyler denemeye açık ve maceracı olmayan bir erkek akrep burcu kadınından uzak durmalıdır. Olgun erkekler Akrep burcu kadını için çok ilgi çekici olurlar.

Yay burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Sizi güldürdüğü kadar size sadık ve ciddi, gizliden gizliye çocuk gibi bir kalbi olan fakat bir kadını idare edebilecek olgunluğa sahip bir adama ihtiyacınız var. İyimserliğinizi sevmeli fakat kötü zamanınızda da size saygı duymalı ve yanınızda olmalı. Kendinizi güldürebilmenizi sağlamalı ve yalnız seyahat etmeyi sevdiğiniz için uzak mesafe ilişkisinden korkmamalı.

Oğlak burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Oğlak burcu kadınları genellikle yalnız olmayı içi boş bir ilişki yaşamaya tercih ederler. İlişki yaşamaları için gerçekten tam olarak kendi kafalarına göre birini bulmaları gerekir. Kalp kırıklıklarını dışarıya açması için çok güvenmesi gerekir. Kendisi ile birebir aynı bakış açısında olduğunu düşündüğü bir erkeğe aşık olabilir.

Kova burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Kova burcu kadınları boş konuşmayan, entelektüel bir bakış açısı olan, tutkularının peşinden koşan bir erkeğe aşık olabilir. Bağımsızlığına düşkün olan Kova burcu kadını sosyal yaşantısını önemser. Onunla aşk yaşayacak erkeğin de aktif bir sosyal yaşantısı olmasını ister. Kıskançlık ve kısıtlama Kova burcu kadınını ilişkiden soğutacaktır.

Balık burcu kadınının etkilendiği erkek tipi

Aşk konusunda gelenekçi olan Balık burcu, gerçek bir peri masalını yaşamak ister. Sevdiği adam için acı çekmek, ona kavuşmak için bedeller ödemek onu korkutmaz. Yaşadığı aşkı şiirsel bir tatta yaşayan Balık burcu kadını aşık olduğunda kolay kolay vazgeçmez. Kendisi ile dalga geçilmesi, duygularının önemsenmemesi veya hafife alınması Balık burcu kadınını çok kırar. Aşkta ekip olmak onun için çok önemlidir.

Kırmızı Kalp

Google’da Ara