Ana sayfa » İbrahim Saraçoğlu prostat için brokoli kürü
Uzman Görüşleri

İbrahim Saraçoğlu prostat için brokoli kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu prostat için brokoli kürü önermektedir. Peki prostat için brokoli kürü nasıl yapılır?

İbrahim Saraçoğlu prostat için brokoli kürü

Prostat için brokoli kürü tarifi:

Prostat erkeklerin çoğunda sorun yaratan bir organdır. Belirli bir yaştan sonra neredeyse her erkekte sorun olur. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu prostat için brokoli kürü önerir. Peki bu brokoli kürü nasıl yapılır?

1-2 yıldır olan prostat için kür

Prostat şikayeti 1-2 yıl gibi daha yeni yeni ortaya çıkmaya başladıysa brokoli kürü şu şekilde uygulanır:

1 litre kaynayan sıcak suya 300 gram brokoli atılır. 5 dakika kaynatılır. Su ılınınca brokoliler süzülür. Brokoli suyu gün içerisinde 3’e bölünerek içilir. Brokoli kürü içtikten sonraki 20 dakika hiçbir şey yiyip içmemek gerekir. İşe gidiyorsanız bu kürü yarısını sabah yarısını akşam olacak şekilde içebilirsiniz. Brokoli kürünü prostata karşı 7 gün içip 3 gün ara verdikten sonra tekrar edecek şekilde toplamda 21 gün sürdürmelisiniz.

1-2 yıldan fazladır olan prostat için kür

2 yıldan daha uzun süren prostat sorunu için yine Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu brokoli kürü önermektedir. Lakin bu sefer brokolikürü 21 değil 45 gün uygulanmalıdır. Haşlanan brokoliyi yiyip yememek size kalmış. Önemli olan suyunun içilmesidir.

Ayrıca prostata at kestanesi, açılmamış servis kozalağı, mazı yaprağı, ardıç tohumu, ökse yaprağı ve maydanoz da iyi gelmektedir. Isırgan otu da prostata iyi gelir. İdrar zorluğuna iyi gelen ısırgan idrar söktürücüdür.

Göbek eriten detoks suyu nasıl hazırlanır?

Prostat iltihabına soğan kürü

Prostat iltihabı ise bir diğer sıkıntılı sorun. Prostat iltihabı varsa 1 litre suya 2 soğan koyup sabaha kadar bekletin.
Sabah bu soğan suyunu aç karna için.

Google’da Ara