Ana sayfa » İdeal seks nasıl olur?
#CİNSELLİK

İdeal seks nasıl olur?

İdeal seks nasıl olur

 

Çiftler arasındaki cinsel uyum ilişkiyi ayakta tutan ve keyifli bir birliktelik için olmazsa olmaz gerekliliklerden biridir. Kafa olarak çok iyi anlaşan bir çiftin cinsel olarak uyumda olması uzun yıllar süren mutlu birliktelikleri beraberinde getirir. Kadın veya erkek cinsel yaşantısında mutsuzsa yada tatmin olamıyorsa bu zaman içerisinde ilişkiyi farklı noktalara götürecek sorunlara sebep olabilir. İdeal seks nasıl olur, ideal bir ilişki için seks hayatının da çok iyi olması gerekli midir soruları hem kadınlar hem erkekler tarafından sıklıkla tartışılmaktadır.

Mutlu bir cinsel yaşam için bazı altın kurallar var.
Hem kadının hem de erkeğin bunları uygulaması sonucunda cinsel yaşantıda mutluluğu yakalamak zor değil.

İdeal seks nasıl olur?

Konuşma;

Cinsellikle ilgili konuşmak herkes için çok kolay olmayabilir. Yumuşak ifadeler kullanarak ve asla yargılayıcı olmayan bir dille anlatırsanız her iki taraf için de verimli bir konuma olacaktır. “Benim hislerimi ve alacağım zevki umursamıyorsun” demektense, “Öz sevişmeyi uzun tutmak birlikte daha büyük keyifler almamızı sağlayabilir” diyebilirsin.

Ortam;

Seks sırasında televizyonun açık olması, çok fazla aydınlık, dışarıdan gelen gürültüler, dağınıklık gibi durumlar cinsel yaşantıyı olumsuz etkileyebilmektedir.
Çok sıcak bir ortamda veya çok soğuk bir havada sevişmekte motivasyonu düşürebilir. Ilık bir hava, loş bir oda, hafif bir müzik sesi cinsel yaşantınıza keyifli bir yön verebilir.

Dokun ve okşa;

Dokunmak cinselliğin olmazsa olmazlarından. Birbirinizin vücudunu tanımak ve hassas noktalarını bulmak için parmak uçlarınızla dakikalarca dokunmayı deneyin. İnan çok şey değişecek;)

Aşk oyunları;

Kendine kur yapılmasını kim sevmez ki?
Birbirinizin sınırlarını anlamanın ve keyifli bir seksin püf noktalarından biri de aşk oyunları. Aşk oyunlarının aranızda kalması ve size özel olmasına dikkat edin.

Ön sevişme;

Özellikle kadın için çok önemli bir yeri olan ön sevişmeyi ihmal etmemek ve hafife almamak gerekiyor.

Cinsel ilişkiden alınan hazzın artması için ön sevişme şart.

 

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara