Ana sayfa » İnternette sevgili bulmak ve bulamamak! İşte bütün mesele bu..
#AŞK

İnternette sevgili bulmak ve bulamamak! İşte bütün mesele bu..

İnternette sevgili bulma yolları

Sevgili bulmak eskiden olduğu gibi okuldan, iş yerinden, bir arkadaş vasıtası ile, komşunun tanıdığı şekliden olmuyor. İnternet üzerinden tanışarak sevgili olmak yani internette sevgili bulmak günümüzde en çok tercih edilen yollardan biri oldu. Stalker değilim” diyen varsa çıksın, alnından öpeceğiz.

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya harikaları sayesinde hepimiz biribirimizin ayakkabı numarasına kadar öğrenebiliyoruz.

Artık büyük şirketler işe alımlarda son 1 yıllık Facebook feed istiyorlar yahu, daha ne olsun!

Aslında bakarsanız sevgili adaylarından da bunu istemek hiçte mantıksız olmaz :))

İnternette sevgili nasıl bulunur?

İnternette bir çok site sevgili bulmak, arkadaş edinmek, sadece takılmak veya farklı bir çok sebep için kullanılmakta. Hatta bir çok site sadece bunlar veya bunlardan biri için kurulan siteler bile var.

İnsanlar artık bunu garipsemiyor ancak elbette bizim kültürümüz için halen yabancı olan bazı şeylerin olduğunu unutmamak lazım.

Günümüzün akıllı kadınları internette tanıştıkları adamlar hakkında az çok fikre sahip olmak için bazı şeylere dikkat ediyorlarmış, kulağımıza öyle geldi 🙂

Ah  bu erkekler!

Hani evlilik programlarında diyorlar ya… “Kriterlerime uyuyor musun? “ diye.İşte internette sevgili olmak için de bazı kriterler varmış.

  1. Dili kullanış şekli

Aynı şehirde yaşasak bile farklı kültürlerden gelip, bambaşka alışkanlıklar edinmiş bir toplumuz. Ancak bu karmaşanın bize sağladığı bir avantaj var ki, bazı kelime ve ifade alışkanlıklarından karşımızdakinin bizimle aynı frekansta olup olmadığını anlayabiliyoruz.

  1. Filtresiz fotoğraflar

Senin varlığından bile haberi yokken, doğal yaşantısındaki halleri, mimikleri, arkadaşları ile olan dialogları, durumlara yorumalrı birer karakter belirleyici. Sürekli kullandığı ifadeler onun hassasiyetlerini ve önceliklerini belirliyor.

Stalker olmakta zor iş arkadaş. Eskiden böyle dertlerimiz yoktu 🙂 Dener, bakar olmuyorsa olmadı derdik. Şimdi ilişki daha başlamadan ıncığını cıncığını biliyoruz.

İyi mi ediyoruz, kötü mü ediyoruz bilmiyoruz ancak şimdiki ilişkilerin bazıları sırf bu yüzden daha başlamadan bitiyor, orası kesin 🙂

Kırmızı Kalp

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara