Ana sayfa » Kadın tipleri; Dominant kadınlar
#YAZARLAR Kadıntralog

Kadın tipleri; Dominant kadınlar

Kadın tipleri; Dominant kadınlar.
Tipleri minnacık bile olsa söylemleri pek minnacık olmaz ve zaman zaman yenilir yutulur cinste bile olamayabilir. Ultra sakin erkekler tarafından tercih edildiklerinden toplumda yer bulmalarıda çok zor değildir. Verilecek kararlarda genelde son söz onlarındır, hemen her konuda fikirleri vardır. Yüksek ses tonu ile konuşuyor olmak onları hiç rahatsız etmez.

Kadın tipleri; Dominant kadınlar

Dominant kadınları annesine düşkün, annesi tarafından “el bebek gül bebek” yetiştirilmiş erkeklerin tercih ettiğini düşünmemek imkansız. Bir hakimiyetten, diğer bir hakimiyete geçiş diyebiliriz bu duruma.

Dominant kadınlar yalnızca ilişkide oldukları erkeğe değil, kadın arkadaşlarına, onların eşlerine ve hatta çocuklarına bile karışmak konusunda heveslilerdir.

Tek kaşları havada olmalarından tanıyabilirsiniz dominant kadınları.

Ev düzeni, otomobilin markası, giyilecekler, aile ziyaretleri, okul seçimi, beslenme alışkanlıkları ve daha bir çok şey konusunda kararları almayı seven dominant kadınlar bir erkeğin hayatını düzene de sokabilir. Ancak ipin ucu kaçarsa ilişkinin kadın erkek ilişkisinden, öğretmen öğrenci ilişkisine dönüşmesi kaçınılmazdır.

Dominant kadınlar hırslı olurlar. İstediklerinin ve söylediklerinin yapılmaması durumunda tırnaklarını çıkartabildikleri gibi sözlerinin geçmesi uğruna türlü oyunlara da girebilirler. Arkadaş ilişkilerinde gidilecek yerlere, verilecek siparişlere, konuşulacak konulara bile onlar yön vermek isterler.

Eğer dominant bir kadın ile birlikteyseniz, kendinize şu soruyu sormayı deneyin; “Hayatımı bu kadar kontrol ediyor olmasaydı, daha mı mutlu olurdum?”

Belki de hayır 🙂

 

Google’da Ara