Ana sayfa » Kadına oral seks yapmak, yapamamak
#CİNSELLİK

Kadına oral seks yapmak, yapamamak

Kadına oral seks yapmak, yapamamak

Oral seks erkek ile bütünleşmiş bir kalıp gibi görünse de, kadına yapılan oral seksin önemi yenilir yutulur gibi değil. Yapılan araştırmalar kadının tam bir cinsel tatmine ulaşmasına giden en doğru yolun oral seksten geçtiğini gösteriyor. Kadına oral seks yapmak, yapamamak arasında gidip gelenler, bu yazımız size…
Kadına oral seks yapmak, cinsel deneyimi her iki taraf içinde doruklara taşıyacak bir deneyimdir. Oral seks sırasında klitoral uyarılma ile orgazma ulaşan bir kadın, ardından devam eden cinsel birleşme sırasında çoklu orgazm yaşama şansını da bulabilecektir. Kadına oral seks  yapamamak üşengeçlik, hijyen takıntısı, nasıl oral seks yapacağını bilememek gibi sebeplerden meydana gelebilir. Ancak oral seks cinsel deneyimin bir parçasıdır ve her kadının bunu deneyimlemeye hakkı vardır.

Ne demiş atalarımız? “BİLMEMEK DEĞİL, ÖĞRENMEMEK KABAHAT”

Kadına oral seks yapmak, yapamamak

Kadına oral seks nasıl yapılır?

Bir kadına oral seks yaparken rahat bir pozisyonda yatması veya oturması durumunda odaklanması ve oral seksten zevk alması kolaylaşacaktır. Kadının sırtüstü uzanması, erkeğin yüzünün kadının bacaklarının arasında olması şeklindeki pozisyon kadına yapılan oral seks için en uygun pozisyonlardan biridir. Ancak uzun süre oral seks yapmak durumunda erkekte boyun ağrısına sebep olabilir.

Kadının bir masaya, komidine, tezgaha otururken bacaklarını iki yana açması pozisyonunda yapılan oral sekste erkek yerde diz çökerek veya oturarak daha rahat olabilir.

Tinder'da Aşk Yaşamı

Kadına oral seks yaparken doğru noktaları bulmak

Klitoris kadın orgazmının en önemli ve kesinlikle görmezden gelinmemesi gereken noktasıdır. Kadının seksten zevk almasının altın anahtarı klitoristen geçiyor. Kadına oral seks yaparken klitorisi uyarmak, parmaklardan yardım almak ve dil-dudak kombinasyonu ile hareket etmek orgazmı kolaylaştırır.
Klitorise ne hızda ve ne şiddette baskı uygulanması gerektiği kadının mimiklerinden, ses tonundan ve belki erkeğin saçlarından tutarak yönlendirmesinden anlaşılabilir. Klitorise fazla baskı uygulamak kadın için rahatsız edici olabilir.

 

 

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara