Ana sayfa » Orgazm kadına yakışır
#CİNSELLİK

Orgazm kadına yakışır

Geçmişin tabusu şimdinin ruh besini orgazmın, yalnızca erkeklere bahşedilmiş bir hediye olmadığını deneyimlemiş her kadına selam olsun. Bir kadın olarak orgazm deneyimini yaşama şansına erişmediyseniz bunun en doğal hakkınız olduğunu ve orgazma giden yolda ihtiyacınız olan en önemli şeylerden birinin nefes olduğunu bilmelisiniz. Kadının orgazmı yaşaması için katkı sağlayan birkaç önerimiz var… Ve evet nefes ve orgazm arasında güçlü bir bağ var…

Kadının orgazmı yaşaması için burun en önemli organlardan biri

Burnunuzu temiz tutarsanız orgazm olma şansınızı arttırırsınız

Araştırmalar kadınların cinsel ilişki sırasında burnunun tıkalı olmasının orgazmı yaşaması konusunda olumsuz etkilere sebep olduğunu gösteriyor. Burun temizliği ve doğru nefes alabilmek yalnızca cinsel ilişki sırasında değil hayatımızın bütünü için oldukça önemli. Ancak kadının orgazmı yaşaması için cinsel ilişki öncesinde burnunu temizlemesi, doğru nefes alması ve daha da önemlisi kokulara karşı duyarlılığının artması büyük önem taşıyor.

Alınan kokular kadının orgazmı yaşaması için tetikleyici

Vücut kimyasından zaten etkileniyor olduğumuz partnerimiz ile cinsel ilişki yaşarken, bedenlerimizin otomatik olarak salgıladığı kokuları aldıkça aldığımız keyif artar, aramızdaki çekim artar ve orgazm olmaya daha da yaklaşırız.

Vajinadaki koku nasıl engellenir?

Cinsel ilişki sırasında salınan kokulara karşı duyarlı olan kadınların daha hızlı orgazm olduklarını ispatlayan araştırmalar alerjik bünyelerde orgazm sorunlarının daha fazla olabildiğini de gösteriyor.

Özellikle mevsim değişimlerinde orgazm sorunu yaşıyorsanız, burun temizliğinizi önemsemenizi öneriyoruz.

Uzmanlar sağlıklı ve keyifli bir cinsel deneyim için kokunun, koku alabilmek için de burun temizliğinin önemini vurguluyor, hafife almayın deriz 🙂

KırmızıKalp.Com

Google’da Ara