Ana sayfa » Kadınlar kadınları kıskanıyor mu?
#YAZARLAR Romantik Şeftali

Kadınlar kadınları kıskanıyor mu?

Kadınlar kadınları kıskanıyor mu

Özellikle erkekler tarafında sabit bir inanış olan “Kadınlar kadınları kıskanıyor” inanışı aslında o kadar da doğru değil. Birbirimizi kıskandığımız, kıyasladığımız ve hoşlanmadığımız durumlar var ancak bu durum erkeklerde de var.

Kadınlar kadınları kıskanıyor mu? Kadın neden kıskanır?

Kadınların dostluğu ve birbirine desteğinin yerini hiç bir şey tutamaz. Biz de bunun çok farkında olduğumuzdan erkeklerin asla anlayamayacağı sorunlarımızı konuşabileceğimiz, dertlerimize derman bulabileceğimiz bir site yapalım istedik.

Kadınlar özellikle muayyen günlerinde erkeklerin anlayamayacağı bir psikolojiye giriyorlar.

Saçlarımız bir türlü olmuyor, giydiklerimiz yakışmıyor, her şey dar geliyor, ilişkiye girmek istemiyoruz, çirkiniz, sivilceliyiz.. off offf…

Sanki bütün dünya birlik olmuş, bize karşı geliyor.

 

İşte böyle zamanlarda eğer tatlı bir kankamız varsa onu arayıp; PMS ALARMI dememiz yeterli.

PMS dönemi gerçekten yalnızca kadınların anlayabileceği bir dönem. Buna artı olarak bir de ayrılık, aldatılma, terkedilme gibi dönemlerimiz mevcut. Böyle zamanlarda da kankaya bir telefon yetiyor.

Elinden gelen n kısa zamanda bir kutu çikolata ile belirecek olan acil durum kankamız ile kısa sürede toparlamak mümkün.

Olur da bu yazı bir şekilde bir erkeğin gözüne çarparsa ona hemen söyleyelim;

BEYLER!

Kadınlar sandığınız gibi birbirini çekememezlik modunda değiller. Bunun olması için gerçekten çok dişe dokunur sebepler gerekiyor.

Eğer karşınıza birbirine gönülden kenetlenmiş iki kadını aldıysanız vay halinize diyor ve  mutlu günler diliyoruz 😉

 

Google’da Ara