Cinsellik Erkekler

Kadınlar orgazm olamıyor!

Paylaşmak güzeldir ;)

Kadınlar orgazm olamıyor!

Tam olarak ‘Kadınlar orgazm olamıyor” değil de, erkekler bu konuda çok yetersiz kalıyor desek daha doğru olacak sanırım.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kadınlar orgazm olma konusunda şanssız(ki bu işi şansa bırakmamak gerekiyor)… 4000 kadın üzerinde bir araştırma yapılmış ve bu kadınların 3’te 1’i hiç orgazm olmamış. Bu oran neden yetersiz kaldığını söylemem için geçerli bir sebep.

Peki kadınların orgazm olmaması erkeklerin bencil olduklarını gösteriri mi? Evet belki ama daha çok bunu nasıl yapacaklarını bilmediklerinden de geçiyor olabilir.

Erkek vücudu basit, hızlı ve anlaşılır, kadın vücudunu da öyle sanıyorlar. Ancak kadının orgazm olmasından önce dakikalarca süren bir haz dönemi var.

Orgazm, vajinada hissedilen istemsiz ve zevk veren kasılmalardır ve ortalama 15 saniye sürer. Önemli olan kadını o evreye hazırlayabilmektir. Orgazma hazırlamak da parnerinin becerisine ve kadının vücudunu ne kadar tanıdığına kalmıştır.

Erkek hızlı varlık dedik ya işte orgazma ulaşma süreleri (haz dönemi) 1-10 dakika arasındayken, kadınlarda bu süre 20 dakikayı geçebilir.

Tüm bu söylediklerimden sonra hala Kadınlar orgazm olamıyor diyeniniz varsa açıp bir kaç video izlesin. Doğru bir partnerle orgazmın dorularına çıkabilen kadınların varlığından haberdar olsun.

Tavsiyedir ki:Kadınları, kadınını tanı.. Ön sevişmeyi uzun tut. Hızlı olma. Sertliği ayarla (çok yumuşak da olma sert olacak diye kontrolunu de kaybetme) Acele etme.


Paylaşmak güzeldir ;)