Ana sayfa » Kadınlara söylenmemesi gereken sözler
#AŞK

Kadınlara söylenmemesi gereken sözler

Kadınlara söylenmemesi gerekenler

“Aaaa benim kız arkadaşım öyle şeyleri hayatta takmaz..!” cümlesi bir erkeğin ağzından çıkan ancak en inanmaması gereken cümledir.

Size bir sır verelim beyler; “Kız Arkadaşın Baaaya Bir Takıyor!”

Kadınların erkekleri etkilemek için kullandığı en yaygın yöntemlerden biri, diğer kadınlardan farklı olduklarını onlara hissettirmektir. Ve biliyor musunuz ki bunu bütün erkekler yer 🙂

Bu yöntemi uygularken en çok üzerinde durduğu nokta, erkeğin özgür olma güdüsünü tetikleyen, ” Rahat ol canım ben takmam böyle şeyleri” ifadesidir.

Ama aslında bu gerçek bir blöftür ve zaten zaman geçtikçe kafası çalışan her erkek bunu fark eder 🙂

Şimdi gelelim aşk sarhoşluğu ile bu blöfü yemiş erkeklere. Beyler sözümüz size…

Sonra yok ben duymadım, görmedim, okumadım demeyin.

Kadınlara asla, asla, asla söylememeniz gereken bazı cümleler var. Karşınızdaki kadının takmayacağını düşünüyor olabilirsiniz ama inanın baya bir takıyor ve acısını sizden mutlaka çıkartacak.

SAKINCALI CÜMLELER

Ne seksi bir kadın değil mi?

Başka bir kadın için, o kadın kim olursa olsun, asla “seksi”, güzel, hoş gibi ifadeler kullanmayın.

Abartma lütfen

Eski bir kız arkadaşının sana yılıştığını düşünen sevgiline asla asla ama asla “Abartma” diye bir cevap ile dönmemelisin.  Kadınlar anlar, inan buna 🙂 Elbette şımarıklık veya gereksiz kıskançlık yapan kadın da vardır ama çoğunluğun tespiti doğrudur ve kadınların hislerinde yanılma payları çok düşüktür.

Bizim ofise bir kadın var, resmen şey…

Bir başka kadın hakkında kesinlikle kötü bir kelime kullanma! Bu ona kadınlara duyduğun saygı hakkında ufak fikirler verecektir.Kadınlardan bahsederkenki ifadelerine dikkat etsen iyi edersin.

Eskiden saçın daha güzeldi

Onu kendi ile bile kıyaslamaman gerekiyor. Şu an eskiden daha güzelsin dediğinde bile trip yemeye hazır olmalısın. Bunu aklında tut.

Hiç yakışmamış / Bunu mu giyeceksin

O kıyafeti seçmiş, beğenmiş, istemiş… Senin bunun üzerine yapacağın bir eleştirinin onda nasıl bir travmaya sebep olacağını tahmin edebiliyor musun?

Sen regl falan mı olacaksın?

PMS döneminin kadın hayatındaki önemi ve hassasiyetinin bu kadar farkındasın, bunu soracağına ona göre davranmaya ne dersin?

Eski sevgilim….

Dünyanın en tatlı kadını bile olsa, eski sevgilin onun için senin ile ilişkiye girmiş, senin bir zamanlar hayran hayran baktığın pisliğin teki. Ne yaparsan yap, o konuyu ona getirse veya soru sorsa bile “Ondan bahsetmek bile istemiyorum” de ve konuyu kapat.

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara