Ana sayfa » Kadınları iten erkekler hangileri?
#AŞK

Kadınları iten erkekler hangileri?

Bir erkeğin sadece yakışıklı, kariyerli veya komik olması kadın için aşık olma sebebi değildir. Evet kadınlar kendilerini güldüren erkeklere aşık oluyorlar diye bir inanış var ancak bu tek başına asla yeterli olmuyor. Kadınları iten erkekler hangileri ve kadınlar hangi erkeklerden uzak durmak konusunda temkinli davranıyorlar biliyor musunuz?
Hemen sıralayalım…

Kadınları iten erkekler

Ukala erkek

Başarılı, zeki, zengin olabilirsin ancak bunu sürekli dile getiriyorsan bir kadının sana yaklaşmasına imkan yok. Ukalalık belli zamanlarda tatlı olabilir ama dozunu ayarlamak çok önemli. Bırak kadın seni övsün;)

Bakımsız ve pis erkek

Bir kadının, dünyanın en yakışıklı, en karizmatik, en şık adamı olsun pis bir adamla geçirecek bir dakikası bile yoktur. Ter kokmak, kirli ayakkabılar, tırnaklar, dağınık ve yağlı saçlar bir kadını kendinden ancak uzaklaştırmak için kullanılabilecek taktik olabilir. Bakımsız bir erkeğin kadın açısından hiç şansı yok.

Cimri erkek

Günümüz dünyasında kadın da çalışıyor ve ekonomik özgürlüğüne sahip. Ancak özellikle birleşmemiş bütçelerde, yani evli değilseniz veya aynı evde yaşamıyorsanız erkeğin özel günler veya akşam programı gibi durumlarda cimri davranmaması gerekiyor. Ortak ödenen şeyler de olabilir elbette ancak bu her defasında hesabı ikiye bölme yoluna gitmek anlamına gelmemeli. Kadınlar para hesabı yapan ve sürekli para konuşan erkeklerden hiç hoşlanmıyor.

Ana kuzusu erkek

Annelerimiz başımızın tacı, ancak bunun bir sınırı olmalı. Eğer bir kadınla olan randevunuzda sürekli annenizden ve onun harika yemeklerinden bahsediyorsanız o kadını kaybetmeye çok yakınsınız demektir.

Bağımlı erkek

Erkeğin bir alışkanlıktan hele hele kötü bir alışkanlıktan kurtulamadığını görmek bir kadın için oldukça itici bir durum. Erkeğe olan saygısını bitiren ve bir noktadan sonra ona acımasına sebep olan bir durum. Aman dikkat beyler.

 

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara