Ana sayfa » Kadınları korkutan erkek tipleri
#AŞK

Kadınları korkutan erkek tipleri

Kadınlar birbirleri ile tecrübelerini paylaşmak konusunda erkeklere nazaran çok daha bonkörler.  Erkekler ile yaşadıkları bir çok şeyi birbirlerine anlatıyor, akıl veriyor ve tecrübelerini paylaşıyorlar. Hal böyle olunca elbette bir kara liste çıkıyor ortaya ve kadınları korkutan erkekler ve uzak durulması gereken erkekler sıralanıyor..

Kadınları korkutan erkekler ve uzak durulması gereken erkekler kimler?

İlişkisi olan erkekler

Evli olan bir erkekten, şartlar ne olursa olsun, uzak durulması gerektiğini her kadın bilir. Ancak ilişkisi olan veya ilişkisi henüz bitmiş bir erkekten de uzak durulması gerektiği kadınlar arasında sıklıkla konuşulan bir durumdur. Biten ilişkisinin kalıntılarını üzerinden atamamış bir adam ile enerji harcamak inanın çok çok çok yorucudur. Küllenme evresinde tampon görevi görmeyi hangi kadın ister ki?

Flörtöz erkekler

Bizimle flört ettiğinde hoşlandığımız ancak bizimle bir ilişki yaşarken başka kadınlara mavi boncuk dağıtan, üstelik bunu ‘Ben sıcak kanlı bir adamım’ edasında yapan erkekten itinayla uzak duruyoruz. Acaba aralarında bir şey var mı? İhtimali ile kendimizi yiyip bitirmektense, gözümüzün içine bakan bir adamla olmayı elbette tercih ediyoruz.

Kontrolcü ve kıskanç erkekler

Hafif hafif kıskanılmak herkesin hoşuna gider, ancak bu hayatımızın kontrol altına alınacağı anlamına gelmiyor. Kaçta geldin, kimdi o, ne giydin, öyle konuşma gibi cümleler ile bizi kontrol altına almak isteyen ve sosyal medya hesaplarımızın şifrelerini elde etmek için çabalayan erkeklerden uzak duruyoruz. İsterse karizmanın sözlük anlamı olsun, yaklaşmıyoruz. Artık her kadın özgür bir birey olduğunun farkında!

Annesinin dibinden ayrılmayan erkekler

Annelerimiz başımızın tacı ancak bu onlardan bağımsız bir hayatımız olmayacağı anlamına gelmiyor. Oğullar ve anneler arasındaki bağın biyolojik olduğunun farkındayız ancak her sohbette lafı dönüp dolaştırıp annesine ve annesinin ne kadar harika bir kadın olduğuna getiren erkekler bize çok ama çok antipatik geliyor.

Süslü erkekler

Bakımlı ve kendine özen gösteren erkek görmeyi seviyoruz ancak hazırlanması bizden uzun süren, saçlarını ineğe yalatmış gibi jöle ile kaplayan, bir mağazada 3 saat geçirip bir türlü ne alacağına karar veremeyen erkek HAYIR asla bize göre değil.

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara