Ana sayfa » Kadınların bayıldığı erkekler
#AŞK

Kadınların bayıldığı erkekler

Kadınların bayıldığı erkekler hangileri

Erkeklerin en çekici yanları ne dersiniz?
Kaslar? Cüzdanı? Mesleği? Kadınların bayıldığı erkekler hangileri ve nasıl öyle bir erkek olunur sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazıya bir göz gezdirin deriz.

Hiç biri değil elbette. Erkekler bu tip konulara çok önem verse de aslında kadınların erkekleri seksi ve çekici bulmasını sağlayan bambaşka sebepler var.

Sağlamlık!

Bundan kastımız elbette kol, bacak veya karın kasları değil. Erkeğin sağlam durması, sözünün arkasında olması, gaza gelmemesi gibi durumlar kadınlar için oldukça çekici bir durum.

Hassasiyet!

erkeğin güçlü olması kırılmayacağı ve duygusuz olduğu anlamına gelmemeli. Kendi tercihlerini, istediklerini ve istemediklerini ortaya koyan ve ona yanlış muamele yapıldığında kırgınlığını dile getiren erkek kadınlar tarafından oldukça beğeniliyor.

Akıllılık!

Aptalca şakalar yapan, saçma tripler atan, her şeye surat asan erkekleri kim ister ki? Karşısındaki kadını zekası ile etkileyebilen erkekler kadınlar tarafından her zaman ilgi görmektedir.

Komedi!

Komik olayım derken dozunu kaçıranları bir tarafa atalım. Erkekler kadınların komik erkeklerden hoşlandığına o kadar inandırıyor ki kendini espiri yapayım derken komik duruma düşebiliyorlar. bunun yerine akıllıca yapılmış ufak espiriler ile bir kadını dakikalarca güldürmek ve kendine aşık etmek mümkün.

Bonkörlük!

Cimri bir erkek hiç bir kadının ilgisini çekemez. Ancak bonkörlük ile savrukluk arasındaki çizgiyi de iyi ayarlamak gerekiyor. Bazı erkekler karşısındaki kadını etkilemek adına sürekli paradan bahsedip olur olmaz harcamalar yapabiliyor. bu durum da kadınlar tarafından asla tercih edilmeyen bir durum.

Cinsel doyumluluk!

Sevdiği ile sevişmek, ona dokunmak, onu hissetmek harika. Ancak aç bir kurt gibi kadının üzerine hem fiziksel olarak atılan hem de gözleri ile tacizde bulunan bir erkek kadınlar tarafından asla kabul görmeyecektir.

 

Google’da Ara