Ana sayfa » “Kesin o da benden hoşlandı” yanılgısı
#AŞK

“Kesin o da benden hoşlandı” yanılgısı

O da benden hoşlandı mı, nasıl anlarım?

 

Bazı insanlar ile aramızdaki elektrik bir anda oluşur, bir anda birbirimize kanımız ısınır, bir anda arkadaş, dost veya sevgili oluruz. Ancak bu her insan için hayatında 3-4 defa olabilene özel bir durum. Yani bizim karşımızdakine hissettiğimizin tıpatıp aynısını karşımızdakinin de bize hissediyor olması öyle coooort diye olan kolay bir şey değil arkadaşlar. Bu yüzden “o da benden hoşlanıyor mu, bunu nasıl anlarım” sorusunun cevabını arıyorsan, doğru yerdesin 😉

O da benden hoşlanıyor mu, nasıl anlarım?

İrtibata geçmeye çalışıyor mu?

Aşk ve duygusal elektrik karşı koyması zor, zaten hiç birimizin de karşı koyamadığı bir gerçek. Aşık olduğumuzda, birine karşı büyük bir çekim hissettiğimizde bunun peşinden gitmek istiyoruz. Hele hele hayatımızda kimse yoksa. Eğer senden hoşlanıyorsa, emin ol irtibata geçmeden duramayacaktır. Sürekli aramak, görmek, yazmak ve bir şekilde görüşmek isteyecektir.

Sorular soruyor mu?

Kadın olalım erkek olalım karşı taraf ile ilgili ilgimizi çeken ilk şey elbette dış görünüşü. Ancak bunun yerini zamanla içinin nasıl olduğu, huyları, ailesi, sosyal çevresi, alışkanlıkları ve hayata bakışı gibi önemli detayları öğrenme istediğimiz alıyor. Eğer seninle, ailenle, hayatınla ilgili sorular soruyor yani seni tanımaya çalışıyorsa, senden hoşlanmış olma ihtimali yükselir. Eğer sadece meraklı bir soru sorucu değilse… birbirinize uygun olup olmadığınızın sinyallerini bu sorular ve cevapları verecek. Yani sen de ondan hoşlandıysan, soru sormaktan çekinme 😉

Flörtöz mü? Seninle mi flört ediyor.

Haydi ama kabul edelim bazılarımız gerçekten flörtü seviyoruz. Tamam tamama hepimiz J

Flört ruhun gıdalarından biri. (İlişkisi olanlar bile zaman zaman flört ediyor, bunun sınırını bilmek önemli sadece).

Karşındaki kişinin seninle flört ettiğine adın gibi eminsin. İltifatlar, ufak dokunmalar, imalı bakışlar…. Sonra birden bir arkadaşı ile karşılaşıyor ve o da ne, onunla da flört ediyor. Sonra kasadaki görevli ile flört ediyor.

Yoksa o gerçek bir flörtöz mü ???

Bazı insanlar mavi boncuk dağıtmayı sever. Sonra sen duygularını açtığında “Ben herkes ile öyle konuşuyorum, bunu neden üzerine alındın ki” der ve çıkar işin içinden.

Flört olduğunu düşündüğün yaklaşımlarının yalnızca sana karşı olduğundan emin ol. Bazı ifadeleri yalnızca sana mı kullanıyor fark et.

Kırmızı Kalp

 

 

Google’da Ara