Ana sayfa » Kızlar için doğru erkeği seçme rehberi
#AŞK

Kızlar için doğru erkeği seçme rehberi

“Bıktım artık yanlış adama aşık olmaktan!” diyen yalnızca sen değilsin inan buna. Her kadın hayatında en az 1-2 defa yanlış adama aşık oluyor, yanlış adam üzerine hayal kuruyor ve yanlış adamı değiştirmeye çalışarak hayatını heba ediyor. Ancak bu dönülmez bir yol değil. Bir defa yanlış bir adama aşık olmuş olmak bunun her defasında böyle devam edeceği anlamına gelmiyor. Sakin ol ve doğru adımları atmak için neye ihtiyacın olduğunu fark et.

Hazırsak başlayalım 😉

Doğru erkeği seçme rehberi

Birlikte olduğumuz adamın bizim için doğru erkek olmadığını nasıl anlarız?

Yaşadığımız ilişki için hissettiğimiz coşkuyu etrafımızdaki insanlar ile paylaşamıyor, kendi içimizde çelişkiler yaşıyor, dönemsel olarak “acaba doğru bir ilişki mi yaşıyorum” diyorsak yanlış erkeğe aşık olmuş olma ihtimalimiz olabilir.

İlişkiden neler bekliyoruz?

Yaşadığımız ilişkiden beklentilerimizin neler olduğunu bilmek doğru erkeği seçmek konusunda bize yol gösterir. Yaşadığımız ilişki bizi olmak istediğimiz kadın olmaktan alı koyuyorsa, yapmak istediğimiz kariyer konusunda bizi baltalıyorsa sosyal hayatımızı, arkadaşlarımız veya ailemiz ile olan ilişkimizi sıkıntıya sokuyorsa durup düşünmek ve buna sebep olan şeyleri gözden geçirmek gerekiyor.

Doğru erkeği seçmek için öncelikle ne istediğimizi bilmek, kendimizi tanımak, nasıl bir ilişki yaşadığımızda mutlu ve huzurlu daha da önemlisi kendimiz gibi hissedeceğimizi görmek gerekiyor.

Kadınların komik ve parası olan erkeklerden hoşlandığı klişesini bir tarafa bırakalım

Kadınlar onları güvende hissettiren, birlikte hayal kurabildikleri ve kendilerini değerli hissettiren erkeklerle uzun süreli ilişki yaşayabiliyor.

Doğru erkeği seçerken kadın ve erkek diye ayırmadan, kendi doğamızda nelere ihtiyacımız olduğunu saptamak çok önemli.

Bu yüzden çok yakın bir arkadaşımız için doğru erkek olan bir adam bizim için tamamen yanlış bir erkek olabiliyor.

Doğru erkeği seçmek toplumda kabul görmüş erkeği seçmek değildir.

Aile yapımız, karakterimiz, hayallerimiz, yaptığımız iç ve hatta giyim tarzımız bile doğru erkeği seçerken göz önünde bulundurmamız gereken detaylardır.

Yani doğru erkek erkeğe göre değil, kendi önceliklerimize göre seçeceğimiz bir şey.

Önce kendimizi tanıyıp, ne istediğimizi bilirse, hayatımıza yanlış erkekleri sokmak ve yanlış adamlara aşık olmak döngüsünden kolaylıkla kurtuluruz.

 

 

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara