Ana sayfa » Kusursuz seksin anahtar kelimeleri
#CİNSELLİK

Kusursuz seksin anahtar kelimeleri

Söz konusu seks ise hiçbir şey öylesine olmamalı. Tek gecelik ilişkiler, ihtiyaçtan yaşanan anlık birleşmeler bir yana dursun, seks yaparken zevki doruk noktalarında yaşamak hepimizin hakkı. Kusursuz seksin imkansız olduğunu düşünüyorsanız bazı küçük detaylar ile hafızanıza kazınacak bir cinsel deneyim yaşayabileceğiniz müjdesini verelim.

Seksin kusursuz olması ve haz vermesi için atmosfer ve modumuz çok önemli. Kusursuz bir seks için yıllardır kullanılan ve artık klasikleşmiş olarak düşündüğümüz tavsiyelere bir göz atalım…

Kusursuz seksin anahtar kelimeleri

Yatak odasına seksi dokunuşlar

Sade, temiz, güzel kokan, derli toplu bir yatak odası kusursuz seksin olmazsa olmazı. Seks sırasında hareketlerinizi engelleyecek eşyaları ortadan kaldırın. Etrafta evcil hayvan, tik tak yapan saat, damlayan musluk, sokaktan gelen gürültü gibi seks sırasında dikkat dağıtacak hiçbir şey olmasın. Yatak odanız istediğinizde loş bir ortam yaratabileceğiniz perdelere sahip olsun.

El altında, kolay ulaşılır bir yerde mum, müzik, masaj yağları, güzel kokular olsun. Çarşaflar temiz olsun ve güzel koksun.

Başucunda eğer bir gün gerekirse diye bir eşarp, kuşak bulundurabilirsiniz. Evet seks sırasında en çok haz veren şeylerden biri gözlerin bağlanması, diğeri de ellerin 🙂

Çıplak gezmek seks isteğini arttırır

Gün boyunca içinizde külot olmaması ve bunu partnerinizin bilmesi kulağa nasıl geliyor? Eğer günü evde birlikte geçirecekseniz çıplak dolaşmak, ancak birkaç saat cinsel temasta bulunmamak oldukça tahrik edici olabilir. Gün boyunca evde çıplak dolaşıp, tansiyonu iyice yükseltip, gün sonuna doğru harika bir seks deneyimi yaşayabilirsiniz. Deneyin, pişman olmayacaksınız 😉

Çok seks hastalığı

Seksi iç çamaşırları satın almak kusursuz seksin anahtarlarından biri

İç çamaşırı seksin başlangıcında en iç gıcıklayıcı detaylardan biridir. İç çamaşırı seçerken mutlaka partnerinize danışın. Onun tahrik olacağı parçaları seçmek, beğendiği renklerden satın almak ve birlikte hayal kurmak seksin kusursuz olmasında büyük paya sahiptir.

Standart iç çamaşırları gündelik yaşamda giyerken, fantezi iç çamaşırlarının farklı türlerinden satın almak kusursuz seks için her zaman işe yarar. Hayal gücünüzü kullanarak farklı kombinler yapabilir, bu kombinler ile harika seks hikayeleri yaratabilirsiniz.

Striptiz yaparak kusursuz sekse hazırlık yapabilirsiniz

Striptiz yapmak bir çoğumuz için utandırıcı gelebilir, ancak inanın bir kez havaya girdiniz mi, striptiz hem çok eğlencelidir hem de kusursuz seks için oldukça etkili bir başlangıçtır. Partnerinizin daha önce üzerinizde görmediği bir çamaşır takım ile birden karşısında çıkmak, yavaş yavaş soyunmak onu baştan çıkartmaya yetecektir. Striptiz en çok beklenmedik anlarda yapıldığında, müzik ile uyumlu dans edildiğinde (dans kısmı sizi germesin, sadece ahenk ile hareket etmek ve soyunmak oldukça etkilidir), müzik seçimini doğru yapıldığında, ışık loş olduğunda kesinlikle işe yarar.

Kusursuz seksin anahtar kelimelerini oluşturan klasik yöntemler hem erkek hem de kadın için uygulanabilir yöntemlerdir. Partnerinizi hazzın doruklarına çıkartmak ve kendiniz de aynı frekansta buluşmak istiyorsanız… önerilerimizi hafife almayın deriz 😉

Google’da Ara