Ana sayfa » Libidoyu havalara uçuracak öneriler
#CİNSELLİK

Libidoyu havalara uçuracak öneriler

Libidoyu neler arttırır

Libidomuzun yüksek olması hepimizin hayali. Ancak stres, yorgunluk gibi sebepler libidomuzun düşmesine sebep olabiliyor. Eğer libidonuzun bir anda yükselmesini istiyorsanız ve libido nasıl artar diye düşünüyorsanız, libido arttıran önerilerimize kulak verin deriz.

Libido nasıl artar?

Libidoyu arttırmak için düzenli spor yapmak, iyi uyumak ve libido arttıran besinleri tüketmek gerekiyor ancak libidonuzu bir anda arttırmak istiyorsanız şunları deneyin…

En iyi seks deneyiminizi düşünün

Daha önce yaşadığınız ve unutamadığınız, aklınıza geldikçe içinizi bir hoş eden seks deneyimlerinizden birini aklınıza getirmek libidonuzu anında yükseltecek taktiklerden biri.

Kendine dokun, kendini sev

Bedenimizde beğenmediğimiz bölgeler olsa bile hepimizin favori bölgeleri vardır. Bunlara odaklanmak, kendimize dokunmak, kendimizi fiziksel olarak sevmek libidomuzun yükselmesine katkı sağlayacaktır.

Çinko libidoyu arttırıyor

Bilim adamları hormonları devreye sokmanın en iyi yollarından birinin çinko içeren besinleri almak olduğunu söylüyor. Çinko içeren besinleri yani kaju, istiridye, kabak çekirdeği gibi besinleri tüketmek libidoyu anlık olarak arttırıyor.

Seks ile ilgili bir şeyler izlemek libidoyu arttırır

Erotik bir film izlemek veya erotik bir yazı okumak hatta bunlarla ilgili düşünmek bile libidoyu arttırıyor.

 

Kırmızı Kalp

 

Add Comment

Yorum yapmak için tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google’da Ara