Ana sayfa » Masaj jelini hafife almayalım…
#ÜRÜNLER

Masaj jelini hafife almayalım…

okey kayganlaştırıcı jel yorumu

Cinselliği fantezilerden ve yan ürünlerden ayrı tutmak sekse hakaret olur. Renkli bir cinsel yaşamın olmazsa olmazı fanteziler ve seks oyuncakları olduğu kadar masaj yağlarının da önemi büyük. Sektörün en bilinen ve en çok tercih edilen markalarından biri olan okey ginseng jel yorum yapan kullanıcılar tarafından övgü ile bahsedilen ürünler arasında.

Okey ginseng jel yorum ve ürün önerileri

Okey ginseng jel yorum yapan kullanıcıların beğenisini kazanmış ancak üründen memnun kalınmasının ürünü doğru kullanabilmek ile de ilgisi olduğunu unutmamak gerekiyor. Okey ginseng jel sürüldükten bir süre sonra hava ile teması sonucunda kuruma yapabiliyor. Ancak bunu engellemenin de bir yolu var. Okey ginseng jeli sürerken, jeli elimize alıp içine birkaç damla su damlatmak jelin hızla kurumasını engellemek için önerilen yöntemlerden biri.

okey kayganlaştırıcı jel yorum

Okey ginseng jel için kullanıcı yorumlarından biri de kokusu ile ilgili. Kullanıcılar aromatik bir kokusunun olmasını tercih edeceklerini ancak kokusunun çokta rahatsız edici olmadığını dile getirmiş.

Kayganlaştırıcı kullananlar okey ginseng jeli sıkarken dikkatli olunması gerektiğini, bir anda çok fazla jel dökülebileceğini belirtiyor. Bunun yanında kayganlaştırıcı jel yorumları arasında kullandığım en iyi jel diyenlerin sayısı da oldukça fazla.

 

Add Comment

Yorum yapmak için tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google’da Ara