Erkekler Tavsiyeler

Modern erkek neler yapar?

Paylaşmak güzeldir ;)

Modern erkek neler yapar?

Son yıllarda en çok duyduğumuz şeylerden biri de “modern” kelimesi. Modaya uymak veya çağa ayak uydurmak anlamında kullandığımız modern kelimesi davranışlarımız, tavırlarımız ve alışkanlıklarımız için de geçerli olmaya başladı bile.

Hem kadınlar hem de erkekler birlikte oldukları kişinin ne kadar modern olduğu veya ne kadar modern olmadığı konusunda dedikodu yapmayı ihmal etmiyor.
Modern olmak ile gelenekçi olmak birbirinden çok farklı şeyler, bu da belirtmeden geçmeyelim. Bu yüzden karşınızdaki kişinin modern olmadığı durumlarda eski kafalı veya gelenekçi olduğu yargısına varıp onu hemen harcamayın.

Belki de o sadece kendi gibidir, yeni dönemdeki bazı şeyler ona çok ters geliyordur yada kendi tarzını oluşturmuştur 🙂

Modern erkeği işaret eden noktalar :

Modern erkek; seks konusunda bencil değildir. Kadının tatmin olması ile yakından ilgilenir ve bunun kendi orgazmında büyük bir rol oynadığının farkındadır.

 

Modern erkekler; için temizlik, düzel ve hijyen önemlidir. En az bir kadının kendine gösterdiği özeni; kıyafetlerine, iç çamaşırlarına ve yatağına gösterir.

 

Modern bir erkek; yemek sonrası seks ve ertesi gün için yine keyifli bir sabah seksi hayal ediyorsa işini şansa bırakmaz ve yemek randevusunu hafta sonuna denk getirir.

 

Modern erkekler; karşısındaki kadının fiziksel özelliklerinden çok kişiliği ile ilgili iltifatlarda bulunmanın ona çok daha pozitif şekillerde dönüş sağlayacağını çoktan fark etmiştir.

 

Modern bir erkek; birlikte yemek istediği kadını şık bir lokantaya götürmekten daha etkili olan yolun, ona evinde kendi elleri ile pişireceği harika bir yemek olduğunu bilir.

 

Modern erkekler; vücutlarına özen gösterir ancak bunu asla sanki pompa ile şişirilmişçesine çirkin bir görünüme sahip olacak kadar abartılı yapmazlar.

 

Modern erkek; bıraktığı sakalda asla öğlen yemeğindeki çorbanın veya az önce içtiği sigaranın kokusunun sinmişliğinin karşı tarafı rahatsız edecek kıvamda olmasına izin vermez.

 

Modern erkekler; kişisel temizliğin; yalnızca temiz, şık kıyafetler giyip, pahalı parfüm sürmek olmadığını bilirler. Sık sık duş alır ve en ince detaya kadar temizliği önemserler.

 

Modern bir erkek; kadın vücudunda tüm zamanların favorisi olan kalça yerine, tüm bölgeleri ile ilgilenmenin keyifli olduğunu bilir.

 

Modern erkekler; ağız ve dış sağlıklarına dikkat etmenin, yalnızca öpüşme eylemi için değil, harika bir gülümsemenin kadın üzerindeki etkisinden dolayı önemli olduğunu bilirler.

 

Modern bir erkek; kadını orgazma ulaşana kadar yan gelip yatmayacaktır.

 

Modern erkek; kadınının rızası olmaksızın anal bölge ile ilgili girişimlerde kesinlikle bulunmaz.

 

Modern bir erkek; profesyonel bir masöz sakinliği ile kadınını rahatlatma yolunda ilerlemeyi bilir.

 

Modern erkekler; yediklerine dikkat ettiklerinden olası ağız kokusu, gaz sorunu veya şişkinlik gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazlar.

 

Modern bir erkek; seks sonrası kendi temizliğini kendi yapacak kadar donanımlı ve planlıdır.

 

Modern erkekler; kadınına asla tahrik noktalarını sormaz, bunun yerine kendi bulmak için sakin ancak kararlı bir tavır sergiler.

 

Modern erkek; seks yapmak istediği anda bile kadını bir süreliğine romantik bir şekilde sarılmak istiyorsa bunu anlayışla karşılar.

 


Paylaşmak güzeldir ;)