Ana sayfa » Nasıl flört edilir?
#AŞK

Nasıl flört edilir?

Nasıl flört edilir?

Nasıl flört edilir?

Hangimiz sevmiyoruz ki ? Saniyelik bile olsa kalp hoplamasını? Anlık bile olsa beğenildiğini ve ilgilenildiğini hissetmeyi?

Flört ihanet değildir!

Flört birine aşıksan bile zaman zaman (ABARTMADAN) herkesin yaşayabileceği, anlık heyecan durumudur. Eğer başarabiliyorsan ilişkide olduğun kişi ile flört et, tadından yenmez.

Flört etmenin çeşitleri, seviyeleri ve elbette bazı kuralları var, var ki adabı kaçmasın, tadı kaçmasın.

Flört etmenin sözlük anlamı; “karşı cins ile duygusal ilişkiye girmek” olarak geçiyor. Ama siz ona takılmayın, flört ihanet sayılmıyor.. Yineliyoruz abartmadıkça, bakışmalarda ve minik iltifatlarda kaldıkça.

 

Nasıl Flört Edilir?

Flört etmek istiyorum nasıl yapsam?” diye flört edilmez. Flört kendiliğinden gelişir. Seninle ilgilendiğini hissettiğin biri vardır, sen de ufak ufak onunla ilgilenmeye başlarsın ancak burada en önemli nokta ÇAKTIRMAMAK. Zira flört aleni olmaz. Karşındaki “Ulan acaba benden hoşlanıyor mu, çokta emin değilim” demeli.

Flört Ederken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Flört etmek demek onun her dediğine, her yaptığına tepki vermek değildir. Flört edeyim derken kendimizi komik bir duruma düşürmeyelim lütfen.

Göz kontağını mümkün olduğu kadar kullanalım ama karşımızdakinin suratına da aval aval bakmayalım.

Flört ederken, ayna yöntemi denen yöntemi kullanmanın faydalı olduğunu test ettik, onayladık. Karşındaki gülümsüyorsa sen de gülümse, o arkadaşları ile sohbetteyse sen de aynısını yap, kahve içiyorsa kahve iç, ancak bunun da dozajını ayarlamalısın.

Hem kadınların hem erkeklerin özellikle flört döneminde yaptığı en büyük hatalardan biri karizmatik olayım derken suratsız olmak. Gülümsemek bütün kapıları açar bunu sakın unutma!

Çaktırmadan dudaklarına bak. Bu kadınların da erkeklerin de dikkatini çeken bir durum.

Temas her şeydir! Yanından geçerken omzuna çarpmak, konuşurken veya gülerken hafifçe eline dokunmak inan etkili olacaktır.

Ofiste flört ediyorsan çok daha dikkatli davranman lazım malum iş yerleri dedikodu kazanı gibidir 🙂

Kadınlar için tavsiyemiz aşırı dekolte giyerek seksapaliteniz ile etkilemeye çalışmamanız.

Erkekler için tavsiyemiz de ilişki geçmişinizi veya çapkınlık hikayelerinizi anlatarak flört etmek yapabileceğiniz en salakça şey olacaktır.

Flört Etmek Ayıp Mı?

Bu soruya özellikle ilişkisi olanlardan “EVET” cevabı alıyoruz. Ancak yukarıda da belirttik, ABARTMADIKÇA flört etmek ihanet değildir.
Unutma ki; özellikle çok uzun yıllar süren ilişkilerde hepimiz zaman zaman kendimize güvenimizi kaybediyor ve kendimizi yetersiz veya kötü hissedebiliyoruz. İşte böyle zamanlarda ufak ve zararsız flörtler hem kendimize hem ilişkimize yaşam enerjisi sağlayabiliyor.

Flört etmek anlık bir hamle olursa tam amacına hizmet edecektir.

Bol şans 🙂

Google’da Ara