Ana sayfa » Ön sevişme nasıl yapılır?
#CİNSELLİK

Ön sevişme nasıl yapılır?

Keyifli bir seksin en önemli anahtarlarından biri olan ön sevişme nedir sorusu hem erkekler hem de kadınlar tarafından aranan, belki bilinen ancak en çok merak edilen şeylerden biri. Orgazma ulaşma yolunda önemi yadsınamayacak kadar büyük olan ön sevişme nasıl yapılır ve daha da önemlisi ön sevişmede nelere dikkat etmek gerekiyor, biz de yazalım istedik.

Ön sevişme nasıl yapılır?

Cinsel ilişki öncesinde yaşanan (vajina ve penis birleşmesi öncesi) tüm hikayeye kısaca ön sevişme diyoruz. Ön sevişme sekse ve orgazma hazırlayan bir flört evresi aslında. Ön sevişme nedir sorusunun cevabı kişiden kişiye değişiyor aslında. Kimi oral seksten hoşlanırken, kimi sadece dokunmak veya konuşmak ile de tahrik olabiliyor. Ancak şunu unutmamak lazım, rutin seks hayatını bitirir.

Yani bu zamana kadar ön sevişme nedir sorusunun cevabı sizin için tek bir şey olduysa, oyunun gidişatını değiştirme zamanı gelmiş olabilir.

Nasıl flört edilir?

Ön sevişme çiftin birbirini farklı şekillerde tahrik etme, birbirine dokunma, birbiri ile temas halinde olma hali. Ön sevişmenin uzun olması heyecanı arttırdığı gibi, romantik dakikaların yaşanmasına da fayda sağlar.

Ön sevişmenin en önemli ve ilk kuralı sakin olmak. Yavaş hareketler ile başlayan, zaman zaman alevlenen ve sonra tekrar durulan bir ön sevişme hem kadını hem de erkeği orgazma hazırlar.

Ön sevişme sırasında masaj yapmak, yağlardan, müzikten ve mumlardan yararlanmak faydalı olur. Ön sevişme aynı zamanda birbirinin farklı zevk noktalarını keşfetmek için harika bir fırsat. Yalnızca sevgilimizin değil kendimizdeki zevk noktalarını da fark edememiş olabiliriz.

Eğer nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız, partner ile birlikte porno izlemek, erotik sohbetler yapmak ön sevişme için iyi bir başlangıç olabilir.

Ön sevişme sırasında yeni şeyler denemekten ve biraz muzur olmaktan kaçınmayın 😉

Unutmayın yatakta olan yatakta kalır!

 

Kırmızı Kalp

 

 

Google’da Ara