Ana sayfa » Ona mı ilgisine mi aşıksın?
#AŞK

Ona mı ilgisine mi aşıksın?

Ona mı aşıksın ilgisine mi

Ona mı ilgisine mi aşıksın?

Ona aşığım tabikii, yok ya ilgisine aşığım ama ona da aşığım. O olmasa ilgisi de olmazdı ama öyle deme ilgili olmasa onun da hayatımda yeri olmazdı…

Kafalar yandı mı?

Tamam o zaman şuan aynı yerdeyiz ve rahat rahat konuşabiliriz. Şimdi birine aşıksınız evet güzel bi ilişki yaşıyorsunuz, tatlı tatlı sevişiyorsunuz, gezmeceler falan ama bişey eksik! Benimle yeterince ilgilenmiyor ya da bana yeterince özel hissettirmiyor. Bene özel güzel bir söz söylemiyor!

aaa sen baya nankör baya şımarık bişeysin o zaman… adam ne kadar efendi seni ne kadar seviyor ne kadar ilgili ne kadar romantik ne kadar, ne kadar ne kadar? sen söyle o zaman ne kadar?

Ölçebiliyor musun bunu? %49 oranında aşık geri kalanın %35’i kadar ilgili…. Boş geyikler yapmadan önce bir anlayalım.

Zaten yapılması gereken şeyleri yapıyorken bu onu mükemmel yapmaz. Ortak bir hayat yaşıyorsan seninde onunda yapması gereken bir takım özenli davranış vardır ama sırf bu yapılıyor diye “benden ekstra bişey bekleme zaten yeterince yapıyorum daha fazla bişey beklersen beni dararsın bende bundan hiç hoşlanmam” düşüncelerine esir olmuşsan yazık!!!!

Adamı daraltma bunaltma sürekli seninle olmak zorunda değil, sürekli aramak zorunda değil ya da seni seviyorum demesiyle yetin. Birşeye canın sıkılırsa sessizliğe bürünme. Haksızlık etme!

Bu kalıplardan sıkıldık sanırım

İlgi manyağı değiliz. 7/24 dip dibe durmak da istemiyoruz. Yalnızlığı biz de seviyoruz ve gerek duyuyoruz. Ya da sürekli pahalı hediyeler alıp sürprizlere boğsun da demiyoruz.

Peki ne diyoruz, ne istiyoruz, ne bekliyoruz?

Biraz özel olmak, biraz ilgilenilmek, biraz sevildiğimizi görmek. Bu kadar!

Yani diyoruz ki seni seviyorum demekle sevilmiyor canısı. Sevmenin ne demek olduğunu şimdi oturup burada yazmayacağım tabi, herkesin sevgisi göstermesi kendine ama sen karşındakine bir bak. O seni nasıl seviyorsa böyle şeyler görmek isteyebilir!

Şimdi esas konuya gelirsek, böyle ilgisizliğin boş vermişliğin, monotonlaşmanın dibe vurduğu dönemde hala onu seviyor musun?

Tüm bunları böyle kabul ediyor musun?
Onu bu şekilde de çok tatlı buluyor musun?
Bin türlü derdi var deyip  kendi bahanelerini kendin hazırlıyor musun?
“Ne ilgisizliği yahu adam bana  seni seviyorum diyor zaten üzerine destan mı yazsın” diyor musun?

YOKSA

Küçücük şeyler yapmaya vakti yok mu?
Çok bişey istemiyorum zaten en azından arada arasın bu kadarını da mı yapamıyor?
Yoldan geçerken bir toka alıp bu sana yakışır demek çok mu zor?
Durup dururken bir güzel söz söylemek bu kadar mı yazarlık gerektiriyor?

Kafandakiler bundan ibaret mi? Onu ilgisiz olduğunda da seviyor musun?
Ona mı ilgisine mi aşıksın?

Cevaplar bende değil sende
Düşünelim…

Sevgiyle, aşkla 🙂

Google’da Ara