Ana sayfa » Oral seks nedir?
#CİNSELLİK

Oral seks nedir?

Oral seks nedir nasıl yapılır

Oral seks nedir?

Seksin vazgeçilmez bir parçası olan, ön sevişmenin en büyük hazlarından biri olarak anılan, hem yapana hem yapılana keyif veren oral seks nedir? Oral seks nasıl yapılır? En keyif veren oral seks nasıl yapılmalıdır?

Cinselliği bir bütün olarak ele aldığımızda ortaya çıkan net iki sonuç var; zevk almak ve zevk vermek. Duygusal bağı güçlendiren ve çiftleri birbirine daha da bağlayan seksin vazgeçilmez ve en haz verici detaylarından biri olan oral seks konusunda yanlış bilinen ve tabulaşmış inanışlar sebebi ile, bir çok insan oral seks yapmaktan ve kendisine yapılmasına izin vermekten kaçınırken, aslında nasıl bir keyiften mahrum kaldıklarının farkında bile değiller.

Daha önce hiç oral seks yapmamış ve kendisine oral seks yapılmamışlara söyleyelim ki; oral seks bir sanattır. Kadın cinsel organı vajina veya erkek cinsel organı penisin ağız, dudak ve dil yolu ile uyarılması şeklinde yapılan, son derece doğal olan ve dudağın dudak ile buluşarak öpüşmesi kadar normaldir. Oral seks tıp literatüründe bilimsel olarak telaffuz edilmiş ve kabul görmüş bir eylemdir.

Oral seks nasıl yapılır?

Kadına oral seks nasıl yapılır?

Vajinanın gizemliliğini bu zamana kadar hissetmediyseniz ve fark etmediyseniz çok yazık demektir. Kadın cinsel organının yalnızca penis ile birleşerek cinsel ilişkiye girmek için olmadığını bilelim 🙂

Vajina kıvrımlarını görmenin en iyi yolu kadının bacaklarını iki yana ayırmaktır. Erkeğe bu kadar zevk veren bu organın dil ve dudak yolu ile yumuşak ancak belirgin hareketler ile uyarılması hem kadına hem de erkeğe oldukça fazla zevk verecektir.

Vajinanın en hassas noktası olan klitorisi uyarmak hazzın en üst noktalarına çıkması demektir. Vajina alt kısmından başlanıp yukarıya yani klitorise doğru yalanmalıdır.

Vajina dudakları açıldığında ortaya çıkan ufak bir bilye görüntüsündeki klitoris asla sert olmayan dil darbeleri ile uyarıldığında kadın kısa bir süre sonra orgazma ulaşacaktır.

Vajina üzerindeki bu haz veren ve uyarıcı hareketler devam ederken parmak vajina içerisine sokularak kıvrıldığında kadının G noktalarından birine ulaşılmış ve haz kat be kat artmış olacaktır. Bu devam ederken klitoris uyarılmaya devam edilmelidir. Kadının orgazm olması ile birlikte vajina ve klitoris terk edilmemeli, orgazm süresi boyunca ve devamında yalanmaya devam edilmelidir.

Erkeğe oral seks nasıl yapılır?

Erkek cinsel organı penis uyarıldığında sertleşen ve uzayan bir yapıya sahiptir. Penisin sertleşmesi demek erkeğin uyarıldığı, cinsel ilişkiye hazır olduğu ve zevk aldığı anlamına geliyor. Kadının erkeğin cinsel olarak doyuma ulaşması için yalnızca penisini vajina içerisine alması değil, ön sevişme sırasında penisi dudak ve dil yolu ile uyararak oral seks yapması erkeğe tarif edilemez bir zevk vermektedir.

Penis oral seks öncesi parmaklar ve el ile uyarıldığında da sertleşecektir. Penis dil ile yalanarak ıslatılmalı ve kaygan bir hale getirilmelidir. Islak ve kaygan hale gelen penis el yumuşak ve sakin hareketler ile okşanmalıdır.

Penis üzerindeki oral seks devam ederken, penis altında bulunan yumurtalıklar diğer el ile çok yumuşak hareketlerle okşanmalıdır.

Penise yapılan oral seks kadın cinsel organı vajina içerisine giriyormuş hissi vermesi açısından ağız içerisine sokulup çıkartılmalıdır. Bu sırada dil ucu ile penis ucunun yalanması erkeğe çok fazla zevk verecektir. Ritmik devam etmesi gereken bu hareketler erkekleri zevkten çıldırtacak ve oldukça keyifli bir orgazm ile sonuçlanacaktır.

Penise yapılan oral seks sırasında sürekli aynı hareketleri yapmak değil penis etrafında dil ve dudakları gezdirmek ideal olandır. Erkeği en çok tahrik eden şeylerden biri de penisini yalayan kadının iştahı ve isteğidir. Erkeğin ona oral seks yapan kadının bundan zevk aldığını görmesi ona iki kat zevk verecektir.

Perine adı verilen yumurtalıklar ve penis başlangıcı arasında kalan bölge erkeklerin en çok zevk aldığı noktalardan biridir. Oral seks sırasında o bölgenin okşanması da keyif verecektir.

Oral seks sırasında dişlerin penise değmesi penis üzerinde hassasiyet ve huzursuzluk yaratabilir. Bundan kaçınmak gerekir. Dil ve dudak ile yapılan oral seks sırasında penisin içini boşaltmak istercesine geri çekilip bırakılması erkeği orgazm olarak boşalma yoluna sokacaktır. Erkeğin belli bir zevk noktasına geldikten sonra bu ritmik harekete devam ederek boşalması sağlanabilir.

Aklındaki soruların cevaplarını Kırmızı Kalp sitesinde bulabilirsin.

Google’da Ara