Ana sayfa » Orgazm taklidi kadının kaderi mi?
#CİNSELLİK

Orgazm taklidi kadının kaderi mi?

Kadın neden orgazm taklidi yapar?

Yetişkin her erkek, çoğu erkek diyelim hadi, aynı şeyi savunur “Ben bir kadının orgazm taklidi yaptığını rahatlıkla anlarım”. Yok canım anlayamazsın! Yapılan araştırmalar, kadınların %80’inin  orgazm olamadığını gösteriyor. Bu ne demek 10 kadından 8 tanesi orgazm olamıyorsa, erkeğin orgazm taklidini yememe ihtimali yok denecek kadar az.  Peki acaba kadın neden orgazm taklidi yapar?

Kadınların orgazm taklidi yapıyor olmalarından dolayı eleştiriliyor veya suçlanıyor olmaları işi daha karmaşık bir hale sokuyor.

Beyler soruyoruz size!  Bir kadın neden orgazm taklidi yapar? Hiç düşündünüz mü?

Düşünmediyseniz hemen anlatalım 🙂 Yalnız uyaralım sebepleri okuyunca çok hoşunuza gitmeyebilir 🙂

Malum erkekler özellikle cinsel açıdan egolarının yukarıda olmasını seviyorlar. Hatta bir çok erkeğin tahrik olabilmesi için kadının zevk aldığını hissetmesi çok önemli.

Hangi erkek yatakta koyun gibi yatan bir kadın ile sevişmeyi tercih eder ki?

Hal böyle olunca, kadının orgazm taklidi yapmasının en tetikleyici sebepleri; erkeğin egosunu düşürmemek, zevk almasında pay sağlamak, tahrik oranını arttırmak.

Kadının orgazm taklidi yapmasının tek sebebi bu değil elbette. Gelelim ikinci sebebe, ki bizce bu daha dramatik 🙂

Erkeklerin cinsellik konusundaki fobilerinden en büyüğü penis boyu. Peki diğer fobileri ne?
Evet doğru bildiniz; erken boşalmak.

Bunun için bir çok yan ürün kullanan erkeklerin, erken boşalmamak konusundaki endişesi, kadını tatmin edemeden boşalmak korkusu ile doğru orantıda ilerlemekte. Durum böyle olunca seksi uzatıyorlar da uzatıyorlar. Bazen hikaye o kadar uzuyor ki, can sıkıcı bir hal alıyor.

Erkekler Hiç Düşündünüz Mü?

Hemen hatırlatalım; kadın cinsel organı kuruduğunda oldukça can yakıcı bir durum ortaya çıkıyor. Bu durumda uzayan bir seks karşısında kadının yapabileceği 2 şey var;

1.  Yeter demek

2.  Orgazm taklidi yapmak

Şimdi soruyoruz size beyler… Hangisini tercih edersiniz?

Orgazm taklidini kadının erkeği kandırması olarak görebilirsiniz, ancak durumu biraz derinlemesine düşünüp, kadın açısından değerlendirirsek farklı noktaları görebiliriz.

Seks sırasında kadının da erkeğinde eşit oranda zevk alması bu tip yanlış anlaşılmaları ve sözde kandırmacaları ortadan kaldıracaktır 😉

Keyifli günler 🙂

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara