Ana sayfa » Orgazmı kolaylaştıran seks pozisyonları neler?
#CİNSELLİK

Orgazmı kolaylaştıran seks pozisyonları neler?

Orgazmı kolaylaştıran seks pozisyonları

Mutlu birlikteliğin sırrının ne olduğunu sorsak, sevgi, saygı, dürüstlük gibi ifadeler gelir. Ancak işin aslı bu değil. Mutlu ve uzun süren bir birlikteliğin olmazsa olmazlarından biri, belki de en önemlisi uyumlu, keyifli ve alev alev yanan bir cinsel yaşam.
Yani işin özü şu ki; seks olmadan birliktelik olmaz, orgazm olmadan da seks olmaz. Orgazm olmakta zorlanıyorsanız öncelikle kendi bedeninizi tanıdığınızdan, partneriniz ile açıkça konuştuğunuzdan ve daha sonra orgazmı kolaylaştıran seks pozisyonları konusunda bilgilendiğinizden emin olun deriz.

Orgazmı kolaylaştıran seks pozisyonları neler?

Kadınlar hangi pozisyonlarda orgazm olur?

Kadınlar üstte oldukları pozisyonlarda orgazm olmaya daha meyilli oluyorlarmış, bizden söylemesi. Elbette bunun oldukça mantıklı bir nedeni var 🙂
Kadınlar üstte olduklarında sürtünmenin hızını ve derinliğini ama en önemlisi de klitorisleri üstündeki baskıyı kontrol edebildikleri için kendi orgazmlarını yönetmeleri çok daha kolay oluyormuş. Kadınlara orgazm önerisi; sevgilinizin üstünde 180 derece açıyla oturduktan sonra bacaklarınızı dizlerinizden kırıp uzatın ve partnerinizin bacaklarının iki yanına açın. Bu pozisyon hem partnerinizin uyarılmasını hem de sizin klitoral uyarılmanızı artırıp hareketi devam ettirdiğinizde her ikiniz için de bir vajinal orgazm patlaması yaratacak. Kendinizi bu zevkten mahrum bırakmayın kızlar 😉

Seksin en bilinen pozisyonlarından biri olan Doggy, orgazm pozisyonları arasında da gözde. Doggy pozisyonuna çoğumuz aşinayız, ancak bilmeyenler için Doggy pozisyonu; ellerin ve ayakların yerde olduğu, pilates derslerinde masa pozisyonu. Köpekten aklımızda kalsın:)
Karın üstü uzanıp kalçaları biraz kaldırıp, partnerin penisinin vajinada ilerleyebildiğinden emin olun. Partner eliyle yan tarafa yaslanabilir veya üzerinize uzanabilir.
Bu pozisyon hem sevgilinizin girip çıktıkça daha yoğun bir sürtünmeye ulaşmasını sağlayacak hem de sizi yatağa doğru bastırdıkça klitorisinizdeki uyarılma artacak.

Erkekler hangi pozisyonlarda orgazm olur?

Misyoner pozisyon orgazm pozisyonları arasında hem kadınlar hem de erkekler için orgazm öncesinde ısınmanın harika bir yolu. Bu pozisyonda sırt üstü uzanıp, kalçanızın altına bir yastık koyarak yükselin, bacaklarınızı yukarı kaldırıp partnerinizin omuzlarına ikiye katlanmışsınız gibi yaslayın.
Misyoner pozisyonu sevgilinizin içinize yerleşmesini kolaylaştıracak.
Isınma hareketinizi bir süre devam ettirdikten sonra bacaklarınızı indirin ve partnerinizin Coital uyum tekniği pozisyonuna gelmesini sağlayın.
Bu teknik sevgiliniz üstteyken penisinin tabanını klitorisinize dayayıp klitoral bölgeyi sallanan bir hareketle sürekli olarak uyarmasıyla oluşur ve her iki tarafa da unutulmaz bir orgazm deneyimi yaşar.

Seks bazen bir sürü uzanma gerilme hareketi ile spor salonunda kardiyo yapma hissi verebiliyor. Biraz daha rahat hareketlerle orgazm olmamız mümkün olsa harika olmaz mıydı?
Siz sırt üstü uzanırken sevgiliniz yan tarafınıza uzansın, bacaklarınızı kalçasının yan taraflarına alsın ve bir köprü oluştursun.
Orgazma ulaşmak uzun sürüyorsa bu pozisyon tam sizin için, keyfiniz yorulmadan uzun süre devam edebilir. Doruğa ulaşmak istediğiniz an kendinize dokunmanız veya partnerinizi elinizle uyarmanız yeterli.

Kırmızı Kalp

 

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara