Ana sayfa » Penis büyütme egzersizleri
#CİNSELLİK

Penis büyütme egzersizleri

Penis büyüklüğü erkekler ve partnerleri için ciddi sorun oluşturabilir. Penis büyütme ameliyatları olsa da herkes ameliyatları tercih etmek. Penis büyütücü ilaçlar ise ne kadar etkili bilmiyoruz. Biz penis büyütme konusunda da doğal yöntemlerden yanayız. Penis büyütme egzersizleri nasıl yapılır? sizler için derledik.

Penis büyütme egzersizleri teknikleri:

1: Derin bir nefes alın ve nefes verirken karnınızı düzleştirin. Başparmağınız ve işaret parmağınızla penisinizi iyice kavrayın. Diğer eliniz penisinizin başladığı yere yani testislerin üzerine koyun. Penisinizi abartmadan ve zorlamadan çekin. Bu adımı birkaç kez tekrarlayabilirsiniz.

2: Penisinizi avucunuzla iyice kavrayın. Derin bir nefes alın ve nefesinizi verirken penisinizi sol tarafa fazla abartmadan çekmeyi deneyin. Penisinizin başladığı yerde biraz acı hissedeceksiniz. Ardından tekrar nefes alın ve kanı hareket ettirmek için göbek ve bacak çevresine penisinizi yavaşça eğin.

3: Penisiniz erekte olmamışken yani sertleşmemişken oturun, penisinizin başını ve çevresini avucunuzun içiyle kavrayın. Yukarıya doğru çekin ama bunu mutlaka abartmadan yapın. 10 saniye boyunca devam edin. Bu tekniği uygularken kanın o bölgeye hareket ettiğini hissedeceksiniz. Ardından yine penisinizi sağa ve sola doğru hareket ettirin.

Bu tekniklerin ne kadar etkili olduğu tartışılır ve kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Egzersizleri denerken kesinlikle çekiştirmeyin, acıtmayın ve bir kerede sonuca ulaşmayı beklemeyin. Her gün 2-3  defa düzenli olarak deneyebilirsiniz.

 

Google’da Ara