Ana sayfa » Penisi ufak erkeğin kadını tatmin etme rehberi
#CİNSELLİK

Penisi ufak erkeğin kadını tatmin etme rehberi

Boyu işlevi konusuna nokta koyulduğunu farz ederek, penisin kısa olması durumunda kadının tatmin edilemeyeceği yalanının da çürüdüğünü düşünerek yol göstermek istiyoruz. Bazı insanların boyu kısa, saçı kıvırcık, burnu kemikli olduğu gerçeği ne kadar normalse, bazı erkeklerin penisinin ortalamanın altında bir uzunluğa sahip olduğu gerçeğini de normal olarak kabul etmeliyiz. Penisin kısa olmasından dolayı erkek tarafından zevk alınamayacağı düşüncesi belli zamanlarda doğru olabilir.

Penisin kısa olması durumunda erkek kadını nasıl tatmin edebilir?

Zira vajina tarafından cinsel ilişki sırasında salgılanan sıvının fazlalığı penisin vajina içerisinde hareket kabiliyetini arttırır ancak özellikle ortalama kalınlığın altındaki penis vajina içinde gereğinden fazla hareket edebilir.

Kadın tarafında ise vajinanın yeterince doldurulmuş olmama hissi ile haz standarttan biraz daha az olabilir.

Bu durumda anal yol ile uyarılma oldukça etkilidir. Hem vajinal hem anal yoldan uyarılmak kadın için tahrik edicidir ve cinsel hazzı arttırır. Bunun için erkek parmağını kullanabilir veya bir seks oyuncağı ile kadını anal bölgeden uyarabilir.

Ön sevişme ile heyecanı doruğa çıkartmak ufak penisi olan bir erkek için vazgeçilmez olmalıdır. Ön sevişme saatlerce bile sürebilir ancak burada kritik bir nokta var. Heyecanı doruklara getirdikten sonra, vajinadaki sıvı oranı iyice artacağından yine bir seks oyuncağına, anal uyarmaya gereksinim olabilir.

Penisi ufak erkeğin kadın bedenini ve uyarılma bölgelerini çok iyi tanıması ve hamlelerini buna göre yapması olmazsa olmazdır.

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara