Ana sayfa » Seks için ideal zaman
#CİNSELLİK

Seks için ideal zaman

Seks için ideal zaman nedir?

Seks yapmak için bir şeyi beklemek gerekmiyor elbette. Ancak öyle zamanlar var ki, mutlaka seks yapmak lazım 🙂 En azından elimizde fırsatı varsa, değerlendirmekte fayda var. Belirli zamanların seks için ideal zaman olarak anıldığı daha doğrusu seksin hayatımıza etkilerinin ispatlandığı bir gerçek.

Önemli bir günün sabahında

Sabah seksinin dinç tuttuğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle önemli bir sunum veya toplantı öncesinde yapacağınız naif bir seks gün boyu harika hissetmenizi sağlayacak. Sabah seksi metabolizmanın da çalışmasında oldukça etkili. Yani sabahları seks yaparak formunuzu da kormuş oluyorsunuz 😉

Her sabah

Keşke hepimiz her sabah seks yapabilsek. Sabah seksi yapanların gün boyunca kendilerine olan güvenleri en üst noktada oluyormuş. Yani aslında önemli günleri beklemeden her sabahı tatlı bir deneyime ayırabiliriz.

Mutsuzken

Keyfiniz kaçık olduğunda hızlı bir seks yapmak oldukça etkili bir yöntem. Bazen sinirinizi çıkartmak hızlı ve haşin bir seksten daha iyi bir fikir yoktur : )

Adet döngüsünün 14. gününde

Araştırmalar kadınların bu günde orgazm olma oranının arttığını gösteriyor. Bizden söylemesi 🙂 Ne yapıp ne edip 14 gün sevişin. Kadınsanız kendinizi, erkekseniz partnerinizi mutlu edin.

Kavga sonrası

Tartışma sonrası yapılan seks gibisi var mı? Sinirleri gevşeten ve aramızı düzelten şahane buluş! Nam-ı değer ” Make up Sex!”

 

Kırmızı Kalp cinsellik ve seks konusunda önerilerde bulunmaya devam edecek.. Bizi takipte kalın 😉

 

Google’da Ara