Ana sayfa » Seks için uygun zamanlar
#CİNSELLİK

Seks için uygun zamanlar

Seks için uygun zamanlar

Daha iyi, daha keyifli ve performansı daha yüksek bir seks deneyimi için ne zaman seks yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Araştırmalar belli zamanlarda salgıladığımız hormonlar ile seksin çok daha keyifli, çok daha rahatlatıcı olduğunu söylüyor. Eğer siz de zaman zaman gerginlik yaşayanlardansanız belki de seks yapma sıklığınız ve seks yaptığınız zamanları gözden geçirme zamanınız geldi demektir. Seks için uygun zamanlar seksin daha fazla haz vermesini sağlayacaktır.

Ne zaman seks yapmalıyız ve Seks için doğru zaman ne zaman sorularının cevapları şöyle;

 

Önemli bir toplantıdan önce seks yapın

Eğer gün içinde önemli bir sunum veya toplantınız varsa, sabah erken saatte yaptığınız seks gün boyu enerjik ve zihnen verimli hissetmenizi sağlayacaktır. Seksin stresi azaltmak konusunda gerçek bir ilaç olduğunu biliyor muydunuz?

Sabah erken saatlerde seks yapın

Sabah seksi vücuda en iyi gelen şeylerden biri. Yüksek oranda testosteron salgılamak ve enerji seviyesindeki artış ile gün boyu enerjik ve mutlu olmanın sırrı sabah seksinden geçiyor. Seks için uygun zaman kesinlikle sabahın erken saatleri

Keyifsiz hissettiğinizde seks yapın

Mutlu değilken sevişemem diyorsanız bu duruma bir şans verin deriz. Seks mutluluk hormonunu devreye soktuğu için seks sonrası yüzünüzde kocaman bir gülümseme ve rahatlama olacağı kesin.

 

Regl döneminin 14. günü seks yapın

Yapılan araştırmalar periyodun 2 haftalık döneminde klitorisin %20’ye kadar büyüdüğünü gösteriyor. Bu dönemde yapılan seks sonrasında orgazm olma oranı çok daha yüksek. Seks için uygun zamanlar arasında birinci sıralarda regl döneminin 14. günü yer alıyor.

Spordan sonra seks yapın

Egzersizden sonra kan akışındaki hız artışı ile genital uyarılma katlanır bu yüzden spordan sonra seks yapmak oldukça büyük biz haz vermektedir. Deneyin…

 

 

 

 

Google’da Ara