Ana sayfa » Seks sırasında düşünülen 6 şey !
#CİNSELLİK

Seks sırasında düşünülen 6 şey !

Seks sırasında neler düşünülüyor?

Seks sırasında düşünülen 6 şey !

Ay ne zaman bitecek, şimdi üstümdeki sen değil de  ……..   olsaydı, romantik olduğu kadar becerikli değilsin,  biraz da beni şımartsan, hadi tatlım biraz daha aşağı in, e postalarımı kontrol ettim mi?

Seksin en heyecanlı yerinde bile kafandan bunlar geçiyorsa yalnız değilsin!

Şimdi bunları itiraf etmekten korkuyor olabilirsin ama yalnız olmadığını bilmek sana iyi gelecek. Bir araştırma yapsak “ her 10 kişiden 3’ünün, seks sırasında kafasından hiç olmadık şeyler geçiyor veya olaya odaklanmak yerine analiz yapıyor” sonucuna ulaşırım.

Eğer uzuyorsa…

Seks  partnerin için doruklarda olabilir, o bu anı uzatmak için boşalmamak için elinden geleni yapıyor olabilir ve bu durum seni oldukça sıkıyor olabilir haklısın. Uzayan seks hem canını yakar (zamanla kuruyan vajina gel gitleri eziyete çevirir) hem de seni başka düşüncelere sevk eder. Düşünürsün ‘ayy ne zaman bitecek?’

Başkasını hayal ediyorsan…

Tamam seninle aynı yatağı paylaşmaya hak kazanmış olabilir ama bu seks sırasında başkasını hayal etmene engel bi durum değil. Onu aldatmış sayılmazsın. Kendi zevkini taçlandırmış olursun. Bunun iki nedeni olabilir.

Ya senin aklın hala eski sevgilindedir ve o performansı özlüyorsundur
Ya da o an muhteşem bir zevkin içindesindir ve en sevdiği bakarken bile orgazm olabileceğin biri vardır ( artist, şarkıcı, sporcu, arkadaşın) ve o an onu düşünerek kendini iyi hissedersin.

Her iki durumda olağandır devam edebilirsin.

Romantik ama beceriksizse…

Öyle romantik biri ki seks yapmak için deliriyorsunuz. Bu kadar romantik bir kadın/erkek yatakta sizi ihya eder.
OLMADI. EDEMEDİ.

Evdeki hesap çarşıya uymadı. Yatakta tam bir maymun. Ne yapacağını bilmiyor, beden dilini anlamıyor,  ön sevişme yok, çarçabuk iş bitirme peşinde ve onu bile yapamıyor… O zaman ne yapacaksın. En gel olamazsın, kafandakilere kulak vereceksin.

Bencilliği yatakta yazıyorsa…

Yatağa girdiğin kadın/erkek bencilliğin kitabını orada yazıyorsa isyanlar eşliğinde artık biraz da şımarma sırası bende değil mi acaba diye düşünebilirsin. Haklısın. Her iki tarafın da şımarması ve haz alması gerekiyor. Bunu düşünene değil düşündürene bakacaksın.

Değişik şeyler denemiyorsa…

Yataktaki fanteziler bazen klasik bir seksten daha eğlenceli gelebilir. Değişik posizyonları deneme isteğinizi ona söyleyemediyseniz seks sırasında biraz daha aşağı insan diye düşünmeniz ve içinde bulunduğunuz duruma odaklanamamanız doğal. Tavsiyedir ki söyleyin. Aksi takdirde bu düşünceler kafanızdan çıkmayacak.

O kadar mı kötü…

E –postalarını düşündürecek kadar kötü mü? O zaman vakit kaybetme. Emin ol senin gibi onlarca yüzler kişi var! Belki de içlerinden biri sergilediği performanla sana kendini bile unutturabilir…

kirmizikalp yanınızda 🙂 Bizi takip etmeye devam edin!

Google’da Ara