Ana sayfa » Seks sırasında sakın bunları söyleme!
#CİNSELLİK

Seks sırasında sakın bunları söyleme!

Seks sırasında söylenmemesi gerekenlerler neler?

En büyülü anda hiç, tek cümleyle ortalığı toza dumana buladın mı? Bu duruma düşmemen için bu kritik cümlelere dikkat et, yoksa işin yaş…. İşte seks sırasında söylememen gerekenler.

Daha gelmedin mi?

Partnerine söylememen gereken cümlelerin başında bu geliyor! Onun gelmesi tamamen zevkin doruklarıyla ve fizyolojisiyle ilgili. Eğer modunu düşürürsen gelmesini daha çok beklersin.

Annenler yarın mı gelecek?

O da ne demek? Yani şuan annemi düşünecek zaman mı? Ya da kirayı ya da dışarıdan gelen sesi…. Bu cümlenin ardından “şuan bana odaklanman gerekiyor” demesini göze alıyor musun. Konu dşındaki şeylerle ilgilenme.

Sen biraz kilo mu aldın?

Yani bunu normal zamanda da bu şekilde dile getirmemen gerekiyor o ayrı konu ama özellikle seks sırasında kilo konusu sadece o anı mahvetmez partnerini oldukça yıkar… Bunu söylemenin daha uygun zamanı ve yönemi vardır. Çok istiyorsan onu kolla.

Ay orama dokunma!

İlişkinin en keyifli en güzel anı dokunmaktır, niye dokunmuyor. Onu dokunmamaya değil dokunmaya, hissetmeye teşvik et. Hatta sende dokun, heryerine…

Ay çişim geldi, pardon gaz çıkardım!!!!!!

Yok artık. Tahmin ediyorum ki zaten bunları sen söylemezsin ama sanırım aramızda söyleyenler varmış. Aman he aman. Şimdi bu durum çok normal evet, çok doğal bir şey evet. Ama o güzelim dudaklarından çıkması gerekmiyor. Bir şekilde izin iste veya görmezden, duymazdan, bilmezden gel geç.

Beni coşturan o şeyi yap hadi!

Evet seni coşturmayı çok istiyorum ama o şey de ne? Partnerin senin o sevdiğin şeyi sen söylemezsen bilemez. Çünkü o an zaten ikinizde uçuk durumdasınız. Her an seni uçurduğunu düşünüyor. Belirt ki anlasın. Hatta mümkünse onun üzerinde göster.

veee geldik en kötüsüne!!!

Ahmet-Ayşe (eski sevgili) bana böyle yapardı!

eee o zaman seni o yatakta tutmayalım git Ahmet-Ayşe sana onu yapmaya devam etsin. Ne diye benim yatağımdasın. Benim yatağımdayken Ahmet’le-Ayşe’nin burada ne işi var. Bu durum strese, sinire ve sadece sevişmenin değil ilişkinin bile o anda bitmesine neden olabilir.

Seks hakkında başka şeyler bilmek istiyorsan, sevgili editörlerimizin kırmızıkalp.com’da yazdığı diğer yazılara gözat 🙂

Google’da Ara