Ana sayfa » Seksten önce yenmemesi gerekenler neler?
#CİNSELLİK

Seksten önce yenmemesi gerekenler neler?

Cinsel ilişki sırasında kötü kokmayı, gaz çıkartmayı, hazımsızlık yaşamayı ve hareket kabiliyetimizin azalmasını hiçbirimiz istemeyiz. Özellikle cinsel ilişki sırasında anal sekse yönelim olacaksa yediklerimize daha da dikkat etmemiz gerekiyor. Yani bu durumda, ister istemez seksten önce yenmemesi gerekenler listesi oluşuyor.

Cinsel ilişki sırasında zor durumda kalmak istemiyor ve yaşadığımız cinsellikten keyif alabilmek istiyorsak; seksten önce yenmemesi gerekenler konusunda dikkatli olmalıyız.

Seksten önce yenmemesi gerekenler listesi

Gaz bombası fasulye seksten önce yenmemeli

Normal zamanda bile bizi oldukça zor bir durumda bırakabilen fasulyeyi, sevişme ihtimalinizin yüksek olduğu günlerde yiyorsanız baya cesaretlisiniz demektir 🙂
Protein ve antioksidan zengini fasulye çok yararlı bir besin ancak cinsel ilişki sırasında kramp, gaz çıkartmak, karın ağrısı ve elbette koku gibi komplikasyonlara sebep olabileceğinden tercih edilmemesi gerekiyor.

Koku bombası sarımsak seksten önce yenmemeli

Sarımsak reflü ve mide ekşimesine sebep olan bir besin ancak seksten önce tüketilmemeli listesinde olmasının sebebi elbette kokular. Cinselliğin haz alınan bir halde olmasında bedenimizden çıkan kokuların önemi çok fazla. Yalnızca öpüşme sırasında değil, seksten önce tüketilen sarımsak temizde de hoş olmayan bir kokuya sebebiyet verebilir.

Seksten önce sarımsak yemek sperm kokusunda ve tadında da değişikliklere sebep olmaktadır. ( Bu da dip not olsun J )

Pastırma seksten önce yenmemeli

Normal zamanda da kokuya sebep olan pastırma özellikle seksten önce tüketildiğinde cinsel ilişki sırasında ter ile birleştiğinde oldukça ağır bir kokuya sebep olur. Seksten önce pastırma yememek en iyisi galiba.

PMS NEDİR?

Et ve patates seksten önce yenmemeli

Aktif ve ateşli bir cinsel ilişkiyi ne sonlandırabilir deseniz size, seksten önce yenmiş et ve patates yemekleri deriz. Ağır yağlı besinler seks sırasında enerjiyi düşürür ve bu da cinsel performansı olumsuz etkiler.

Soda seksten önce içilmemeli

Aslında yalnızca soda değil, gazlı içeceklerin hiçbirini seksten önce içmemeliyiz. Şişkinlik, gaz ve ağızdan gaz çıkartma gibi sorunlar yüzünden cinsel ilişkiniz sekteye uğrasın istemiyorsanız gazlı içeriklerden uzak durun.

Bununla birlikte gazlı içecekler içeriğindeki kinin isimli madde yüzünden testosteron seviyesini düşürüyor. Yani erkeklik hormonunu olumsuz etkiliyor. Bizden söylemesi…

Kırmızı Kalp

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara