Ana sayfa » Sevgili ile birlikte dövme yaptırmak ne anlama geliyor?
#AŞK

Sevgili ile birlikte dövme yaptırmak ne anlama geliyor?

Dövme yaptırmanın felsefesini ayrı bir konu başlığı altında değerlendirmek gerekiyor. Ancak kısaca söylemek gerekirse, (sildirme ve kapatma işlemlerini geçersek) dövme yaptırmak üzerinde hassasiyetle düşünülmesi gereken bir karar. Sevgili ile birlikte dövme yaptırmak, dövme yaptırmaktan iki kat daha büyük bir karar. Neden mi? Bu bir nevi bir söz de o yüzden.

Sevgili ile birlikte dövme yaptırmak istememizin sebebi ne?

Şöyle bir düşünsenize, bu zamana kadar kaç defa aşık olduk. Kaç defa ‘Sensiz yaşamak istemiyorum’ dedik. Ancak hepsi de tarih oldu. Hatta bazılarının ardından ‘ben bununla nasıl aşk yaşamışım’ bile demedik mi?

İlişkinin en ateşli zamanlarında insanlar birbirlerine kimin daha çok sevdiğini kanıtlama kaygısı pervane oluyor. Ne yapsam da onu çok sevdiğimi hissettirsem sorusunun cevabı maddi bir kanıt olmak zorunda değil. Birine sevdiğini hissettirmenin en güzel yolu onu, onun için önemli olan şeyleri önemsemek aslında.

Birlikte dövme yaptırma fikri, ayrılırsak bile benden bir iz kalsın egosu ile durum daha da hastalıklı bir hale gelebiliyor. Sonunda üzerine daha büyük bir dövme yaptırılarak kapatılmaya çalışılan isimler, sildirme işlemi araştırmaları ile bitiyor.

Google’da Ara