Ana sayfa » Sevgili miyiz? Arkadaş mıyız?
#AŞK

Sevgili miyiz? Arkadaş mıyız?

Arkadaş mıyız sevgili mi

“Arkadaş olamayacak kadar yakın, sevgili olamayacak kadar uzak” ifadesini kullandığımız durumlar hemen hepimizin başından geçti, geçiyor…

Bir süredir arkadaş olduğumuz adam ile birden aramızda  beliriveren bir elektriklenme sonucunda kafamızın karıştığı, beraber eğlenmeye çıkılan gece sonunda yaşanan ufak bir kaçamak sonucunda zihnimizin allak bullak olduğu duruma kısaca “Biz şimdi neyiz?” diyoruz.

Sevgili miyiz? Arkadaş mıyız?

Galiba bu gibi bir durumda en fenası araya giren saçma soğukluk. Eğer taraflardan biri diğerinden bir tık daha fazla hoşlanıyor veya etkilenmiş hissediyorsa araya girecek soğuklukta kaçınılmaz oluyor.

Yakın bir arkadaşınla biraz fazla yakınlaştığını düşünüyorsan ve o yakınlaşmanın dallanıp budaklanmasını istemiyorsan yapman gerene açık ve net olmak. Zira yakın tavırlarınla karşındakine aslında vermek istemediğin mesajlar vermene sebep olabilir.

Durum tam tersi ise ve sen ona karşı duygusal bir şeyler hissetmeye başladığını düşünüyorsan yine en iyi seçenek açık ve net olmak.

Bu gibi durumlarda bazen her iki kişi de nasıl davranması gerektiğini bilmediği için oluşan uzaklaşma sonradan arkadaşlığın bitmesine bile sebep olabiliyor.

eğer her iki tarafta yaşananın tek gecelik bir şey, o anlık bir yakınlaşma ve duygusal bir durum olmadığı konusunda hem fikirse, zaman zaman ortaya çıkan tatlı flörtlerle devam eden bir arkadaşlığın kimseye zararı olmayacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Bu durum her ikinizin de sevgilisi yoksa geçerlidir 😉 Burada ihaneti destekliyoruz gibi olmasın 🙂


Ve Küçük Bir Anket

Issız bir adada kalsanız yanınıza alacağınız şey ne olurdu?
Issız bir adada kalsanız yanınıza alacağınız şey ne olurdu?
Silah
At
Avrad
Doğru!
Yanlış!

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Issız adada yanıma alacağım şeyin tercihini yaptım %%personality%%

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara